2737
2739
عنوان

برم منت کشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

249 بازدید | 18 پست

همسرم و من یکم با هم تند حرف زدیم الان از هم ناراحتیم ولی فردا قراره  با خانوادش بریم مسافرت ما قهر نمیکنیم با هم حرف میزنیم ولی گرم نیستیم 

همسرم توی این چهار سال که باهاش زندگی کردم تا به حال نشده بیاد معذرت خواهی کنه یا پیش قدم بشه از دلم دربیاره تازه وقتی من میرم سمتش و سعی میکنم دوباره گرم بشیم معمولا فایده ای نداره و به بی محلیاش ادامه میده  تا زمانی که رابطه بخواد متاسفانه شایدم میخواد از اون طریق معذرت خواهی کنه.

الان چکار کنم چون میدونم اگه توی سفر بخواد این جور رفتار کنه بقیه میفهمند که اصلا دوست ندارم اینطور بشه.

حتی اگه بقیه نفهمند سفر بهم خوش نمیگذره

به نظرتون برم منت کشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
من اگه بودم مسافرت نمی‌رفتم تا اینکه بخوام منت کشی کنم

دوست ندارم بقیه بفهمن با هم خوب نیستیم همه میفهمن اینجوری

داداشش و خانمش قراره با ماشین ما بیاند اونا گناه دارند اگه بخوام کنسل کنم

دوست ندارم بقیه بفهمن با هم خوب نیستیم همه میفهمن اینجوری داداشش و خانمش قراره با ماشین ما بیاند او ...

پس حالا که با خونواده خودت میخواین برید عمرا بیاد منت کشی

یه راه داری شب کلی به خودت برسی لباس خیلی خیلی.... بخری بپوشی

نتونه خودش کنترل کنه بیاد منت کشی  

زنگ بزن خواهرت یا یکی از اعضای خونوادت به یه بهونه ای بیاد خونتون شاید جلو شون روش نشدبهت بی محلی کنه آشتی کرد

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2706