2733
2739
عنوان

اسم پسر و دختر تک ایرانی معرفی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 28 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اسممون فاطمه و علیه فامیلی اولش ذ داره

با توجه به اینکه اسم جفتتون عربیه و فامیل همسرتم احتما ریشه عربی داره بر وزن اسم و فامیل نمیتونیم بذاری

مثلا من اسمم شیواست همسرم علی 

اسمی که رو بچه گذاشتیم نوشین بود که خیلی خیلی به معنی اسامی من دقت میکنم و برام مهمه . 

رستا : از نو سبز شدن و سبز 

نوشین خیلی معنی داره 

شیرین

هیلا

پسر هم 

نریمان

نامدار

حامی 

امیر حافظ و صدرا 

2740
کسری بشری! 😁  کوشا نورا

کسری و بشری و نورا عربیه...البته نورا جهانی هم هس

♡[خدای من همان خدای حیوانات است...🐾❤]♡..هرجا ببینم حیوونی رو دارن آزار میدن یا دربارش بد میگن برام مهم نیست که طرف کیه منم باهاش بد برخورد می‌کنم،حتی اگه بشه میزنمش..:)..تا وقتی حیوانات هستن منم هستم☺😁وجودم به وجود اونا وصله...❤😍همه‌ی زندگیم حیوانات هستن...با عذابشون منم عذاب میکشم و با خوشبختی اونا خوشبختم‌..❤نفسم بند نفس‌های حیوانات است🐾💜 مرغ مینام هم نفس و عمرمه...اسمشم آقا مانی🙄❤🕊

مهتا رو زیاد دوس ندارم..ولی ماهرو قشنگه💗

خودم اینارو دوس دارم:

دختر:پریاس(Par_yas)،دلارام،دلیار،مهرآرا،دلارا،دلناز،دلوین،دلژین،مهرناز،ماهک،دلنواز،ایرسا،ملورین،نیلماه،هورماه،ساتیا،دلآنا،آرامیس،آرتمیس،آرمیتی،آناهل،هِلِنسا،رونیا،مهتاب،باران،ترانه،آسمان،پَرَنسا،الارا،مهریماه،کیاناز،بهار،ماهایا....

پسر:سهراب،سپهر،سپَهراد،بهراد،کیاراد،شهراد،بهزاد،بهادر،نیکان،نیکزاد،پاکزاد،کارن،داتیس،آبتین،رادمهر،شاهان،آرمان،آراد،باراد،رادین،رادان

♡[خدای من همان خدای حیوانات است...🐾❤]♡..هرجا ببینم حیوونی رو دارن آزار میدن یا دربارش بد میگن برام مهم نیست که طرف کیه منم باهاش بد برخورد می‌کنم،حتی اگه بشه میزنمش..:)..تا وقتی حیوانات هستن منم هستم☺😁وجودم به وجود اونا وصله...❤😍همه‌ی زندگیم حیوانات هستن...با عذابشون منم عذاب میکشم و با خوشبختی اونا خوشبختم‌..❤نفسم بند نفس‌های حیوانات است🐾💜 مرغ مینام هم نفس و عمرمه...اسمشم آقا مانی🙄❤🕊
ساعد و ساحل! 

هردو عربیه

ساحل؟! 😐 

آره دیگه ح جیمی داره☺