2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیتونم جدابشم وگرنه جدامیشدم،اونم الان ازدواج کرده ولی هنوزم عاشقمه

چرا اون طلاقت نمیده؟

یا خانواده پشتت نیست؟

همسرت مگه خانواده نداره برو بهشون بگو چرا اینجوریه معتاده و دست بزن داره نمیتونم تحملش کنم، یا باید این زندگی رو تموم کنی یا فکر اون پسره رو از ذهنت بیرون کنی

حالا که پسره ازدواج کرده بهتره که با خانواده همسرت صخبت کنی 

خودکشی مسخره ترین راهه

تو باید با این مسله کنار بیای، خیلی هامثل تو عاشق پیشه بودن و زندگی براشون یه جور دیگه رقم زده

الان تو باید با همسرت حرف بزنی دیگه گذشته تموم شده رفته 

اگه پسره ازت ناراحت بود ازدواج نمیمرد مطمئن باش فراموشت کرده

2738
وا چه مسخره به پدر و مادرت گفتی؟ اصلا خودت اقدام کن چند سالته؟ مگه نگفتی وضع همسرت خوبه؟ مهریه ر ...

اگه بخوام طلاق بگیرم،بابام سکته میکنه،پولدارن اماخسیس،باچیزی که ازبیرون میبینی خیلی فرق دارن،۲۴سالمه

اونامیگن بختت همینه چیکارمیتونی بکنی،حالاخودشون میشینن جلوهمه شوهرمومسخره میکنن یاسرکوفت میزنن که مع ...

خوب ببین اگه شوهرت هم راضی به زندگی نیست خودت اقدام کنن و اصلا پیش خانواده خودت نرو تو همون خونه خودت بمون چون بری امکان داره تمکین از خانه علیه تو بگیرن، تو برو دادگاه خانواده درخواست طلاق و مهریه بده اگه پول دارن که دادگاه به خسیسی نگاه نمیکنه و میتوتی مهرت رو بگیری و با پول اون یه جا برای خودت بگیری و بری سرکار

تو الان باید به خودت فکر کنی نه هیچ کس دیگه میتونی از خانه امن هم کمک بگیری

تو یه زنی محکم تر از همه مردا شاید این پروسه ای که میگم برات سخت یا غیرقابل باور باشه ولی تو خیلی سنت پایینه نمیتونی با این وضع ادامه بدی باید رو پاهای خودت وایستی 

2706