2737
2734
عنوان

اصلاح صورت

621 بازدید | 31 پست

بچه ها اگه از نظرتون یکی صورتشو اصلاح نکنه خیلی ضایعست؟

من پرمو نیستم همیشه موهای صورتم مثل پرز بود بعد چون خیلی جوش میزنم جرات بند انداختن ندارم

جدیدا حس میکنم دارم پرمو میشم حس بدی دارم به موهای صورتم

حتی تو اخرین عکسمم که زوم میکنم موهای صورتم معلومه به نظرتون چیکار کنم؟ راهی هست که اصلاح کنم و جوش نزنم؟

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیل پرمویی صورتت میتونه اختلال هورمونی باشه

بنظر من مو طبیعیه خودتو بخاطر نظر بقیه به زحمت ننداز چون مو اسیبی به پوستت نمیزنه ولی اصلاحش جوش و قرمزی و شلی و مرضای دیگه میاره و مرتب باید بزنی

میتونی دکلره کنی اگه خیلی واجبه

درکل سخت نگیر

2731
دلیل پرمویی صورتت میتونه اختلال هورمونی باشه بنظر من مو طبیعیه خودتو بخاطر نظر بقیه به زحمت ننداز چ ...

زیاد پررنگ نیست اگه میشه بمونین عکس بذارم ببینین موهای صورتم چطور شده

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
بنظرم ضایع نیست و نشوندهنده زیبایی طبیعیه ک الان مد شده ابروهارو پاچه بزی میکنن و کک و مک تتو میکنن ...

پشت لب رو که دو هفته یه بار بند میندازم ولی موی صورتم شده سوهان روح عکس میذارم ببینید چطوره

دیگه الان اصلاح صورت مثل گذشته یه اجبار نیست

ببین چجوری حس خوب بهت میده همونکارو کن

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨
2738
دیگه الان اصلاح صورت مثل گذشته یه اجبار نیست ببین چجوری حس خوب بهت میده همونکارو کن

ببین عکسمو

2706