2733
2734
عنوان

دوستانی که به دعا و جادو اعتقاد دارن میشه کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 62 پست
عزیزم تو گوگل سرچ کن یه دعاهایی از رو مفاتیح و روایات هست ببین کدوم راحته انجام بده مطمن باش هیج قدر ...

ممنونم عزیزم

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
یه بطری اب م عدنی نو رو بردار ۴قل وایه الکرسی رو بخون بهش فوت کن وسوره ی حمدو اگه اب مزه اش تغییر کر ...

واقعا؟امتحان کردین خودتون؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودت انرژیای مثبت زندگیتونو زیاد بکن قران بخون  به چیزای منفی فک نکن بزن شبکه قران صدای قران ...

اخه شوهرم زیاد اعتقاد نداره به این چیزا و مخالفت میکنه بخوام بزنم به در خونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه جای خونت رو با سرکه بشور و پرده و مبل و ایناتم سرکه اسپری کن هر انرژی منفی باشه از بین میره  ...

مرسی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اخه شوهرم زیاد اعتقاد نداره به این چیزا و مخالفت میکنه بخوام بزنم به در خونه

ی جوری ک مشخص نشه کوچیک تا کن بزن تو خونه 

شوهرت نیس صدای قرانو زیاد کن

ایت الکرسی معجزه ی خداس خیلی کمک میکنه

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
چیکار کنم پس؟😔حس میکنم انرژی منفی تو خونمون زیاده

میدونممنم نگفتم دروغه و ایمان دارم بهش ولی حرفم اینه

اون که واسه رضای خدا انجام بده پول نمیگیره

اونی که رضای خدا واسش مهم نیست که پول میگیره ولی نمیاد حاصل حد اقل سه سال چله گیری هاشو به هر کسی بده(ا‌نم با ۵۰ تومن)

ندفم اینه یه وقت فریب نخوری

تو روزی که طالعت سعده

زرد چوبه دود کن،سرکه چهار طرف خونت بریز،با مشک و گلاب و زعفران(همون روز) سوره ناس رو بنویس روی کاغد مطهر و تمیز و تو پلاستیک یه گوشه خونه نگه دار 

پولتم نده بهشون🌷🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

خانوما ماقبلا زندگی اروم و خوبی داشتیم و مثلا بحث های کوچولو خیلی کم پیش میومد بینمون و رفع میشد ولی الان ۳ ساله زندگیمون از این رو به اون رو شده یعنی جادومون کردن ...خانوادمون از هم پاشیده و دیگه پدرمون از بچه هاش خوشش نمیاد ....

2706