2737
2739
برو از صفحه 10 بخون دوست پسر رکسانا حالا مریم می گه قبلا آقا مصطفی مزاحم ایشون و دوست هاش بودند.&nbs ...

چون طولانیه نخوندم خواستم خلاصه بدونم خوب مزاحم مریم و دوستاش بوده بعد الان باهاشون باز هست یا نه و بعد شغل پسره چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچها الان برام از طریق واتس آپ تصویری زنگ زد...دستش رو رو قرآن گذاشت ک همچین کاری نکرده در گذشته هرچ ...

بزار بیاد خواستگاری درسته شیطنتو همه دارن از جمله شوهر بنده ولی الان تو این شیش سال زندگی بخدا چیزی ندیدم ازش البته ممکن بعضیا عوض نشن ببین چقد مال بهت میده چقد مهریه قبول میکنه

😆
2740
چون طولانیه نخوندم خواستم خلاصه بدونم خوب مزاحم مریم و دوستاش بوده بعد الان باهاشون باز هست یا نه و ...

الان هست یا نیست رو فکر کنم نه دیگه نیست.  مصطفی هم فروشنده لباس است.

رکسانا خدا به دلت آرامش بده 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
بزار بیاد خواستگاری درسته شیطنتو همه دارن از جمله شوهر بنده ولی الان تو این شیش سال زندگی بخدا چیزی ...

اینم گرفته مارو

ی جا گفته بود میخواد بیاد خواستگاریم اما من نمیخوامش الان چی شده نظرش عوض شده؟هر روز ی سازی میزنن والا

کینه ای نیستم ولی آلزایمرم ندارم