2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نه ،

همیشه یکی از فانتزیام این بود که تو یه مراسمی غش کنم

اینایی که غش میکردن از نظرم خیلی با کلاس بودن🙄😐

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
2728

من یه مدت برای اینکه حوصله بیرون رفتن نداشتم مدام به دوستام میگفتم بیمارستانمو مریضمو فلان

متاسفانه دقیقا چندماه بعدش گرفتار اون دروغام شدم 

واسه همین از وانمود کردن به یه چیز منفی هم میترسم 

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨

منم واسه اندوسکپی بهم دیازپام زدن. مثه اینکه بعدش با چشمای باز هی به مامان بابام می‌خندیدم. بعدشم سکسکه می‌کردم تو خواب. 

بعد اونم که بیدار شدم کامل به مامانم گفتم کی منو آورده تو این اتاق؟ 

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.
2738

آره غش کردممن تو عمرم آمپول نزده بودم

بعدش تا پارسال ک رفتم دکتر زنان و بهم آمپول داد و گف باید بزنی

مامانمم پیشم بود،خلاصه دکتره همین آمپولو زد چشام سیاهی رف ودرجا بیهوش شدم.بعد چن دیقه بعد ب هوش اومدم

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐

برای زایمانم بی حسی از کمر بودم ولی بعدش بهم خواب آور زدن تو ریکاوری خواب بودم. از صدای خر و پف خودم بیدار می‌شدم هی سعی می‌کردم نخوابم که خور و پف نکنم. خجالت می‌کشیدم باز خوابم می‌برد. 

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.
منم واسه اندوسکپی بهم دیازپام زدن. مثه اینکه بعدش با چشمای باز هی به مامان بابام می‌خندیدم. بعدشم سک ...

ب منم گفتن ک بعد از اندسکپی همش میخندیدی مثه اینا ک مشروب میخورن تعادل ندارن

😁

#کاربر_قدیمی_ام
2706