2733
2734
عنوان

ريزش مو كمك😭😭😭

85 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها من تازگيا ريزش مو شديد دارم يه چند نفرم راهنمايى كردن گفتن از روغن نارگيل استفاده كن استفاده كردم ولى تأثيرى نداشت ميشه كمك كنيد دارم كم كم كچل ميشم😭😭😭😭😭😭😭😭

خدايا شكرت كه ما 29/5/99خونه خريديم و صاحب خونه شديم😇😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مولتی ویتامین ساپلاس مدز بخور روزی دو تا بخوری زودتر بهتر جواب میده

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
واسه شوره موهات شامپو سانسيك بگير شامپو شان هم خوبه ضدشوره

برای شوره هم اگر قارچی باشه شامپو کتوکونازول و کپسول فلوکونازول استفاده کنین

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738