2737
2734
عنوان

میشه بیاید؟😭

250 بازدید | 5 پست

بچه ها من چند ماه پیش یه خواستگار داشتم

موقعیت ایناش خوب بود

ولی مامانم اینا گفتن بگو نه

منم با اینکه بدم نمیومد گفتم نه

اصن دیگه فراموشش کرده بودم و تو فکرش نبودم

اما الان چند روزه رفته تو فکرم و دارم دیوونه میشم همش فکر میکنم ایکاش بازم پا پیش بذاره

چکار کنم از فکرم بره بیرون؟😭😭😭

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
چرا همونموقع با خانوادتون صحبت نکردین و دلیل نخواستین ؟ 

کلا روم نمیشد درموردش حرف بزنم با مامانم اینا هرچی اونا میگفتن منم میگفتم باشه😭

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما ایراد عظیمی داشته که خانواده گفتن بگو نه. وگرنه خانواده ها معمولا اصرار میکنن گیر الکی ندید ازدواج کنید

اختلاف سنی اگه بود از فکرش بیا بیرون 

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2731
حتما ایراد عظیمی داشته که خانواده گفتن بگو نه. وگرنه خانواده ها معمولا اصرار میکنن گیر الکی ندید ازد ...

نه اختلاف سنی نبود

مامانم اینا منتظرن پسر شاه بیاد خواستگاریم😩

نه اختلاف سنی نبود مامانم اینا منتظرن پسر شاه بیاد خواستگاریم😩

اگه خودتو لایق پسر همه چی تموم نمیدونی به خانواده بگو بیخیال میشن

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.