2733
2739
عنوان

اولین دعوای منو شوهرم

539 بازدید | 14 پست

بعد از یک سال و پنج ماه

اخر ماه عروسیمونه سر بحث های مالی خریدا خرج عروسی دعوامون شد تو دو روز سه بار اون یه بار سراغمو گرفت باز دعوا کردیم تقصیر اونه کوتاه نمیاد ولی خیلی حس بدیه یه جوریه که دلم میخاد ازش فاصله بگیرم در حدی که دیگه منو نبینع حالا که فکر میکنه باعث دردسرشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زود از کوره در نرو خب دعوا پیش میاد مدیریتش کن بهش دامن نزن.من واقعا موندم عروسی میگیرن که ارامش بگیرن و برن سر زندگیشون یا نه جنگ و دعوا اعصاب خوردی برای خرید و فیلم و ....

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

من بودم میکشتمت،تو این گرونی بخوام واست عروسی بگیرم😂😂😂

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2738

دم عروسی خیلی طبیعی هس

باید کنترل کنی گلم

منم 10 روز دیگ عروسیمه کاملا میفهمم تورو، شوهرتو و وضعیت حالارو. 

خیلیا دم عروسی حتی بهم خورده وصلتشون! ادم باید قوی باشه و مدیریت کنه. یکم شما کوتاه بیا یکم ایشون

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه

منم اخر ماه عروسیمه و همش دعوامون میشه و زود آشتی میکنیم سر همین مسایل باور کن تو این شرایط پر استرس این چیزا طبیعیه 

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی
نه اصلا

پیش میاد..یطرف تو این  گرونی خرید عروسی...یطرف  هزینه عروسی..بیشتر داماد باید بدوع...وحرص میخوره   خوب بشه  نشع.عروسی تموم بشه   خوب میشه....واسه عروسیمون  شوهرم  اونروز اخماش تو هم  بود...روز عروسی با هم  دعوا کردیم.😂😂

بارالها بچه ام صحیح وسالم بدنیا بیاد😍
2706