2737
2739

فینگر

انگشت 😕

نمیدونم 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دارم از درد میمیرم😭خیلی درد دارم حمومم رفتم دردام شدید تر شد اینجا بچه ها گفتن آب گرم بگیرم به خودم دردام کم نشه یعنی درد زایمانه این لعنتیا که یچیز دیگه میگن😭😭😭😭😭

سایز انگشتاشون فرق داشته لابد  

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

خب برگرد توروخدا... نمونی تو بیمارستان

بزار خودش طبیعی باز بشه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2738
دارم از درد میمیرم😭خیلی درد دارم حمومم رفتم دردام شدید تر شد اینجا بچه ها گفتن آب گرم بگیرم به خودم ...

خب میرفتی یه جا دیگه 

تاریخ داده بودن بهت؟

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
آره عزیزم موقع زایمان نمیگن که چند سانت باز شدی میگن فینگر

بله میدونم 

انگشت هم میگن 

وقتی ک درد داری زور بزن رو ب پایین

سن بارداریت مثل منه  

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
آره عزیزم موقع زایمان نمیگن که چند سانت باز شدی میگن فینگر

برو خونه تو راه اون چیزی که خیلی دلت میخاد بخر بخور قول میدم تا صبح زایمان میکنی هرکی روزای آخر هرچی هوس میکنه میخوره زودی نی نی در میاد

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706