2733
2734
عنوان

مامانا لطفا بیاین دلداریم بدین

188 بازدید | 34 پست

بچه داری فقط اولش سخته یا تا اخرش همینطوره من بچم ۱۸روزشه شبا خیلی گریه میکنه روزاهم با استرس میخوابم احساس میکنم افسرده شدم کلا میترسم بغلش کنم ی جورایی زندگیم ریخته بهم درست میشه شرایط یا تا اخر همینطور سخته؟

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت

تا یک سالگی سخته بعد اون سخت‌تر میشه😂😂😂

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا یک سالگی سخته بعد اون سخت‌تر میشه😂😂😂

😣😣😣 بی خوابی چی اون از کی درست میشه شبا هلاک میشم

2731

من دوتا دارم یه 20ماهه

یه سه ماهه خیلی بهم ریختم اصلا نمیتونم درست استراحت کنم اون دوسه ساعتی هم که باهم میخابن دوسدارم هم بخوابم هم یه سرگرمی داشته باشم هم خونه مرتب کنم هم غذا درست کنم

بعضیوقتا عصبی میشم نمیدونم باید چیکار کنم بعضی وقتام خسته خسته جسمم روحم همه چیم

ولی بازم شکر....

😣😣😣 بی خوابی چی اون از کی درست میشه شبا هلاک میشم

وقتی از شیر گرفته بشه دیگه راحت میخوابه

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2738

نه عزیزم اولاش سخته چون بچه اوله 😁بعدش دستت پر میشه بهش شیر خِشت بده هم تپلش میکنه هم آرامش... دعا هم حتما براش کن

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
نظرمن:تا سه چهار سال خیلی سخته بعد آسون میشه تا دوره بلوغ اون موقع هم سخته

من احساس میکنم افسرده شدم خیلی سمت بچم نمیرم 

خب میشه گریهاش.پسر من تا دو ماه فقط گریه میکرد.الان هشت ماهشه.فقط باید دنبالش باشم.هر دقه میوفته.دست به همه چی میزنه.یادم میره دیگه صبحانه و ناهار بخورم.حتی نوبتی شام میخوریم با شوهرم.ولی میخوابه دلم میخواد زود بیدار شه.دلم تنگ میشه واسش.بنظرم بچه دیگه چهار دست و پا میره لذت بخشه.دیگه میفهمه همه چیو

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
نه عزیزم اولاش سخته چون بچه اوله 😁بعدش دستت پر میشه بهش شیر خِشت بده هم تپلش میکنه هم آرامش... دعا ...

خواب اور نیست؟

من دوتا دارم یه 20ماهه یه سه ماهه خیلی بهم ریختم اصلا نمیتونم درست استراحت کنم اون دوسه ساعتی هم که ...

وووای بچه پشت سرهم خیلی سخته😫😫😫

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

دوسال اول سخته بعدش خیلی بهتر میشه.البته مشکلات رفتاریشون اگه شروع نشه.البت از پنج شش ماهگی دیگه شیرینیشون شروع میشه تاحدی که دیگه نمیدونی چطوری ذوق بچت رو بکنی .....دوسه ماه اول خیلی سخته...ولی میگذره...

خواب اور نیست؟

چرا خواب آورم هست زیاد که نمیخواد بدی روزی یه وعده تا زه واسه زردی هم خوبه😊