2733
2734
عنوان

چطوری پس انداز میکنید

499 بازدید | 40 پست

سلام خانومای عزیز عیدتون مبارکا باشه .. خانوما شما چطوری موفق به پس انداز میشید من که همش واسه خرج خونه و بچه هام میره ...یا لباس یا پوشک واسه بچه هاس...یا خرج خونه..مهمونیم زیاد نمیتونم بدم... فعلا هم که بعداز هشت سال  هنوز مستاجریم.. واقعا همه چیز افتضاح گرون شده و زندگی و سخت کرده

تا وقتی زنده ام عاشقت میمونم❤s

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
کارت جدا دارم میریزم به اون کارت و مبلغ خاصی شد سریع انتقال میدم بانک سپرده اوایل زندگی تا تونستم قر ...

والا منم کارت و پول همسرمم دستمه .. قرعه کشیم زیاد دارم منتهی فرقی نمیکنه همون پولی که برای وام مسکنه کنار گذاشتیم اونم واسه پدرشوهرمه

استات حقوقتون چقدره

شوهرم امداد خودرو کار میکنه خرید وفروش ماشینم داره شاید ماهی سه تومن پول بیمه و کرایه خونه وآب و برق .. اینا میشه ..کلا چیزی نمیمونه

والا منم کارت و پول همسرمم دستمه .. قرعه کشیم زیاد دارم منتهی فرقی نمیکنه همون پولی که برای وام مسکن ...

خوب اون پولی که قرعه مینوشتم ۱۰ به بالا بود در میومد چون مبلغش خاص بود میرفت سپرده بانک سود میداد باسودش مشکلاتم و کمتر میکرد دیگه از کم شروع کن ولی من قرعه کشی زیر ۵ و۱۰اصلا نمی نوشتم

خوب اون پولی که قرعه مینوشتم ۱۰ به بالا بود در میومد چون مبلغش خاص بود میرفت سپرده بانک سود میداد با ...

واسه منم ده تومنیه ..ای خواهر بانکا سودی نمیدن ک 

2706