2733
2739

بچه شیرمیدم ۴۵روزه یه ذره گوشه های لب پسرم ازداخل برفک داره البته یکم الان سرسینه هام ترک ترک شده وخون میادوزردشده .روغن هیدرودرم وشیرخودمم میزنم چیکارکنم عفونتش خوب شه آخه نمی تونم به پسرم شیربدم شیرمیدوشم میدم خیلی اذیتیم بعدازظهری اینجوری شدم

عشقم پسرم ودخترنازم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چیکارکردی خوب شدی من واقعاکمرشکنم بچم همش گریه میکنه

من بچه اولیم که اینطورشددکتررفتم ولی بچه دومیم خودم پمادازداروخونه گرفتم این کاراشتباهم باعث شدسینم ابسه کنه وکارم به عمل بکشه حتمابرودکترزنان

من تا سه ماهگی زجر کشیدم ولی تنها راهش تحمله من همه راهارو رفتم ولی دوروز درد شدید رو تحمل کنی دیگه ...

اخه چرک کرده بدم به پسرم عفونتاش میره تودهنش وگرنه من یک هفتس دارم جیغ میکشم

عشقم پسرم ودخترنازم 
2738

من سه روز چهار روز ی سینمو اصلا نمیدادم میدوشیدم میدادم واون یکی سینم دردشو تحمل میکردم شیر میداد که سیر بشه بعد زخمش جوش میورد با اون سالمه شیر میدادم زخمه رو میذاشتم جوش بیاره نوبتیش کن تا جوش بگیره یکیش زخمش بسته شه

روغنم خوب بود از پماد و اینا بهتر بود ب نظرم دیگه نمیخوا بشوریش .وقتیم حمام میکنی اصلا لیف نکش روسین ...

عزیزم مال شماهم روی زخمت یه چیزای چسبناک زردبسته بود؟

عشقم پسرم ودخترنازم 
2706