2737
2739
عزیزم جنسیت جنین از لحظه ای که نطفه بسته میشه مشخصه. یه کم اگه درباره نحوه شکل گیری جنین اطلاعات داشته باشید اینو خواهید فهمید که بعد از اون هیچ چیز و عامل و غذایی نمی تونه اینو تغییر بده.

یه سرچی تو نت بکنید دقیق و کامل می تونید همه نکات رو پیدا کنید با دلایل علمیش. در این رابطه کتاب هم هست . اونم میتونید تهیه و مطالعه کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سلام
من 6 ماه ازدواج کردم و این ماه تصمیم به بچه دار شدن گرفتم 6 روز پیش با همسرم نزدیکی کردم و بعد از 2 یا 3 روز بعد دل درد وسینه درد دارم احساس خستگی و تفخ و از همه مهم ترتکرار زیاد ادرار هم دارم آیا امکان داره من باردار شده باشم ؟ لطفا مرا از تجربه های خودتون آگاه کنید
به قوله اریکا جان از همون لحظه ای که اسپرم وارد تخمک میشه جنسیت شکل میگیره و بعدش دیگه نمی شه کاری کرد
باید بگم من حرفای سایان جان رو کاملا رد میکنم که تا روز 40 نباید سردی خورد این حرفا اصلا علمی نیست.
2731
حنانه جون مال منم همینطوری شد دکتر گفت شوشو باید گرمی زیاد بخوره . دختر میخواستم ولی پسمل شد.الان ولی عاشقشم.
انبه و خرماو زنجبیل و ارده و شیره خرما و اجیل و عسل و کاچی و حبوبات و گوشت قرمز بچه رو پسر میکنه.
سلام دقیقا درسته همون لحطه که اسپرم وارد رحم زن میشه بچه تعیین شده پسر یا دختره هر دوش خوبه سالم باشن دختر اتفاقا دلسوزتر از پسره خودامونو نگاه کنید ؟؟؟ ولی پسر باید گرمی خورد دختر سردی و لبنیات و اینکه برای پسر موز کشمش و گردو و معجون و فندق و کنجد و کلوچه و عذای شور و نوشابه خورد واسه دختر دوع خورد و پنیر و ماکارونی شیر و فراورده های آن
زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست زنگ بعد حساب داریم.
عزیزم اگه دوست داری بیا تو این تاپیک تا کمکت کنیم... http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1112645&postID=49044472
میوه دلم.من و بابایی منتظرت هستیم زود بیا و زندگیمون رو گرمتر کن...خدا جون ازت ممنونم به زندگیمون برکت و رحمت بخشیدی...
2740

سلام دوستان عزیز.من تازه عضو شدم.لطفاً من رو راهنمایی کنید در خصوص رژیم غذایی پسر دار شدن .به خصوص در مورد غذاهایی که میشه خورد مثلا من 15 روزه این رژیم رو گرفتم و تنها گوشت گوسفند میخورم و علاقه ای ندارم. میتونم گوشت گوساله یا مرغ هم بخورم؟ کسی هست که تجربش رو داشته باشه؟

سلام دوستان عزیز.من تازه عضو شدم.لطفاً من رو راهنمایی کنید در خصوص رژیم غذایی پسر دار شدن .به خصوص در مورد غذاهایی که میشه خورد مثلا من 15 روزه این رژیم رو گرفتم و تنها گوشت گوسفند میخورم و علاقه ای ندارم. میتونم گوشت گوساله یا مرغ هم بخورم؟ کسی هست که تجربش رو داشته باشه؟

سلام

من ميخواستم از روش هاي آزمايشگاهي براي تعيين جنسيت استفاده كنم كه يكي از اقوامم كه دكتر بود بهم گفت كه روش خوبي نيست كه آي وي اف كني يا پي جي دي كني احتمال سرطان زايي رو خيلي بالا ميبره و ممكنه در آينده سرطان تخمدان يا پستان بگيري بعد بهم يك مقاله دانشگاهي نشون داد و گفت با سند و مدرك بهت ميگم من خيلي خيلي ترسيدم و به همين خاطر مي نويسم كه كسي اينكارو نكنه واقعا يه پسر ديگه اينقد ارزش نداره كه آدم بميره😇😇

احتمالا كسي دكتر طاهره مختاريان رو ميشناسه 

من از خيلي ها در موردش تعريف شنيدم كه كارش براي انتخاب جنسيت و پسر دار شدن  موفقيت بالا داره 

حتي به شهرستاني ها و خارجي ها هم مشاوره ميده لطفا اگر باهاش در ارتباطه شماره تلفنش رو برام بذاره 

یه قرص هم هست رحم وقلیایی میکنه ولی عوارض داره

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
احتمالا كسي دكتر طاهره مختاريان رو ميشناسه  من از خيلي ها در موردش تعريف شنيدم كه كارش براي ان ...

گوگل سرچ کن

قبلاازتوهمین نی نی سایت بودشمارش ودوستان داده بودن

مشاوررایگان؟؟

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
2706