2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فکر کنم به ضخامت بند ناف هم بستگی داره. اونایی که ضخیم تر بودن دیرتر هم خشک میشن. دختر خودم ۹ روزگی نافش افتاد.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

مال پسر من ۳روزگیش افتاد 

چند روزشه کوچولوت؟

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738

مال دخترم ۷ روزش بود افتاد...هیچی ب بند ناف نزن بزار خشک بشه روشم باز باشه هوا بخوره

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .

به من گفتن هیچی نزن ولی بوی بدی داشت منم الکل زدم و با سشوار خشک میکردم دو روز این کارو مرتب انجام دادم افتاد.. شاید اگر به حرف دکتر گوش نمیدادم و این کارو تو روزای اول میکردم زودتر خوب میشد

سر پسرمم همین جوری شد به حرف دکتر هیچی نزدم نیوفتاد ولی الکل زدم و خشک کردم با سشوار تو ۷روزگی افتاد