2737
2734
عنوان

خونه نزدیک‌خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 32 پست
میگه یه مدت‌میشینیم بعدش میریم...از این‌حرفا اخلاقشو‌میدونم...

دروغ میگه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بده درکت میکنم..ما توهممون تویه واحدیم خیلی بدددد وسخته.بچه خواهرشوهرم همش پیش ماست😭😫.انشالله ...

چرا ملاحضه نمیکنن !!!!!والا خودم خواهر شوهرم هفته ای دو هفته ی ساعت میرم خونشون دفعه بعدی با خجالت میرم😑

2728

عزیزم خودت خانواده شوهرتو بهتر می‌شناسی تا تا جایی که میتونی منصرفش کن منم نزدیکشون بودم خونم پاتوق خواهرشوهرم بود اذیتم میکرد ولی مادر شوهر خوبی داشتم همینکه جای دور خونه گرفتم بینهایت راحت شدم

من که ازشون فرسخ ها دورم از غیبتاشون و اذیتاشون در امان نیستم . اصلا اینکارو نکن به زور که نمیتونه ببرتت. سهت و سخت وایسا بگو نمیام درگیری پیش میاد همه اذیت میشن. یکم ناراحت میشه بعد فراموش میکنه 

یا زینب یه دختر خوشگل و سالم بهم بده اسمشو زینب بزارم
2740
گمشو ☹ نکبت تو پیدام کردی ؟ تو ک مارو گزاشتی رفتی 😏

من نذاشتم برم....تو خودت روز اخر گروه رو‌ماک‌کردی گفتی شمارمو‌عوص کردم به کسی نمیدم...بعدش دیلیت اکانت زدی...

اگه اینجورین که میگی سختت میشه دغدغه های زندگی خودت هست گیر دادنا و اذیت کردنای اونام اضافه میشه 

اگرم نه قابل تحمل اند که اشکال نداره 

درهرصورت باید قلق شوهرت دستت باشه بدونی چجوری میتونی منصرفش کنی 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
من نذاشتم برم....تو خودت روز اخر گروه رو‌ماک‌کردی گفتی شمارمو‌عوص کردم به کسی نمیدم...بعدش دیلیت اکا ...

خب من بعدش اومدم طاقت نیاوردم گفتن ناهید رفته 

تو اینستام هرچی ایدیتو سرچ کردم نیومد تو تلگرامم زدم نیومد 

اصلا قبول نکن بخدا پشیمون میشی یه دعوا وقهری درست کن نزار برین بهترتا برین وبه جدایی بکشین من قبول کردم الان دارم دنبال راه برا جدایی میگردم

زندگیم فقط همسرم وتیله ام گل پسر مامان😙❤عاشقتونم❤
2706