2703
2553
عنوان

خونه نزدیک‌خانواده شوهر

405 بازدید | 32 پست

دنبال خونه میگردیم خونه اولیمون از خانواده شوهرم دور بود خیلی راحت بودم‌این مدت...حالا شوهرم گیر داده ک‌نزدیک‌محل کارش خونه بگیره ک‌رفت امد واش راحت باشه محل کارش نزدیک خونه خواهرش و مادرش هستش،یه خونه پیدا کرده دقیقا تو مجتمعی ک خواهرشوهرم میشینه و مادرش هم ساختمون رو ب روش،اصلا دوست ندارم برم‌اونجا چون میدونم توقع هاشون بیشتر میشه دم ب دقیقه میخان بیان یا بگن برو ب طرز لباس بوشیدن همه چیم‌میخان گیر بدن بچه خواهرشوهرمم ک‌دم ب دقیقه میخاد بیاد خونمون.چون‌این‌خونه ک‌هستیم‌با این‌ک‌دور بودیم میومد چند روز میموند میرفت😭😭چ جوری منصرفش کن...چون خیلی خودخواه حرف حرفه خودشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خب بگو نپسندیدم نگو محلشو دوست ندارم از خود خونه ایراد بگیر مثلا تعداد اتاقش یا نورگیریش یااا .... بچه ی خواهرشو هم رو نده بگو مسیولیت قبول نمیکنم نزار خونت بمونه یه وقت بیوفته یا چیزی تو گلوش بره چکار میخوای بکنی 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
2714
خیلی بده درکت میکنم..ما توهممون تویه واحدیم خیلی بدددد وسخته.بچه خواهرشوهرم همش پیش ماست😭😫.انشالله ...

رو نده هااا بگو مسیولیت قبول نمیکنم یه وقت میوفته بعد میچسبن بهت رووو نده درو باز نکن واسش 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
خیلی بده درکت میکنم..ما توهممون تویه واحدیم خیلی بدددد وسخته.بچه خواهرشوهرم همش پیش ماست😭😫.انشالله ...

مجبورت نکردن که..قبولش نکن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

منم دارم میرم ساختمونی که جاریم میشینه ولی فقط یه پسر ۲۵ساله داره،رابطه مونم الان سالی یه بار عیده،حالا موندم چطور میخواییم رفت وآمد کنیم

دیرسالیست شیطان هم فریاد میزند انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد.
2706