2737
2734
عنوان

یه سواااال 🤪

204 بازدید | 20 پست

میگما شما خانمایی که مامانین و همسر یه سوال اگر شوهرتون و بچه هاتون برای تولدتون یه شومیز شیک بخرن با یک جفت کفش مشکی چرم از چرم مشهد ، با ادکلن خوش بو و معروف ، خوشحال میشید یا به نظرتون کمه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه بابا زیاد😂😂😂😐

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

بسته بابا خوبه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچوقت برام مقدار کادو مهم نبوده

همین که بدونم تو فکر بودن و برنامه ریزی کردن خوشحالم کنن، حتی اگه نپسندم بازم برام با ارزشه

واقعا شعار ندادم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2728
هیچوقت برام مقدار کادو مهم نبوده همین که بدونم تو فکر بودن و برنامه ریزی کردن خوشحالم کنن، حتی اگه ...

😅 منم برام مهم نیست ولی چون به مامانم میخوایم کادو بدیم دوست دارم‌که بهترین باشه و خوشحال بشه

2738
البته ما هممون خرس گنده ایم ها 🤣🤣 کوچولو نیستیم

🤣😂فکر کردم برا خودته داری لوس بازی در میاری🤣

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
😅 منم برام مهم نیست ولی چون به مامانم میخوایم کادو بدیم دوست دارم‌که بهترین باشه و خوشحال بشه

مامانم که براش مهمه اگه اینارو بدیم کمه براش😑 همیشه برعکس من براش مهمه و خیلی حساسه که کادو چی بدی

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
😂😂🤣🤣🤣 نه بابا به من یه تیکه کاغذم بدن ذوق مرگ میشم 

منم😂😃

مامانم که براش مهمه اگه اینارو بدیم کمه براش😑 همیشه برعکس من براش مهمه و خیلی حساسه که کادو چی بدی

😅 مامان من براش مهم نیست چی باشه ولی خیلی حساسه که حتما به یادش باشیم بخاطر همین پرسیدم عزیزم 🤪 به نظرت ترکیب قشنگ و خوبیه ؟؟

2706