2733
2739
عنوان

سریال دختر امپراطور

298 بازدید | 18 پست

لطفا دوستانی که از سریال های کره ای خوششون نمیاد یا دنبال نمیکنن نظر ندن.

شمام مثل من فکر میکنید سوریا هم حق داره از یه زندگی مرفه و خوب بهره مند باشه؟چرا همه فکر میکنن حق با اونهاست جز سوریا..دلم براش میسوزه.چه گناهی کرده دختر رعیته اونم کر و لال.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اون سوء استفاده گره...دروغگو و فریبکاره قدرت طلبه وگرنه به عنوان خواهر شاهزاده میتونست زندگی مرفهی داشته باشه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2728

خب چون گناه داره باید بره حقو نا حق کنه دروغ بگه جای خواهرش بشینه ؟اگه از اول سولدان سره جای اصلیش بود ،به خواهرشم کمک میکرد چون مهربون بود نه مثل سوریا بدجنس

خیلی ها ام الان با دروغ و فریبکاری جای فعلی شون هستن..بعضی از آدمها ذاتا جاه طلب هستن.این خودش یه تواناییه.سوریا هم در جایگاهش به خیلی ها کمک کرد.فقط میخواست بدبخت نباشه و در اون روستا زندگی نکنه

2740
حقِ من باعث ناحقی یکی دیگه نباید بشه !   تو فکر کن یک بی خانه مان بیاد بشینه تو ...

خونه من که قصر نیست..ولی شک نکنید قصر نشین ها تو این اوضاع بد اقتصادی حق دیگران رو خوردند.حق هم گرفتنی هست نه دادنی

چرا یه کسی هم باید شاهزاده بشه هم ولیعهد عاشقش بشه هم ملکه هم پادشاه و کلا محبوب قلبها بشه و به همه جا برسه ولی بقیه تو بدبختی خودشون تمام عمر تلاش کنند و کسی اونها رو حتی نبینه.؟

خاهر سوریا هم میتونه بشه ملکه اونم شاهزاده بمونه پس نباید بره بگه

من از اولشم طرفدار سوریا بودم 

از ۵/۵/۹۸ این سومین کاربریمه 😑دوتاشو پشت سرهم ترکوندین 😑 بازم بترکونین تا بیام مثل وقیح تلافی کنم 😑حالا خود دانید
خونه ی تو از نظر کسی ک خونه نداره یه قصره...

من اگر بدونم یه کسی واقعا بدبخت و نیازمنده و ازم کمک میخواد حاضرم خونم رو هم باهاش نصف کنم..چه ایرادی داره.دولتمردا که ب فکر کسی نیستن.خودمونم ب هم رحم نکنیم؟

2706