2733
2734
عنوان

باردارا بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 48 پست
آره طبیعیه،خب جابجا میشه،احتمالا جای من بودی از مطب سونوگرافی بیرون نمیومدی،من مردم ک ب اینجا رسیدم

مرسی عزیزم،حالم بهتر شد واقعا

شما چند هفته ای مگه؟

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مک خودم دکترم‌ماما بود دفترچه حساب نمیشه میرفتم عمومی مینوشت

تو دفترچه مینوشت دکتر؟!

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
مرسی عزیزم،حالم بهتر شد واقعا شما چند هفته ای مگه؟

من تو هفته۳۶م،من اولای بارداری از پله افتادم سرویکسم کم شد جوری ک یجا نشین شدم چندماه هر هفته پرولوتون میزدم،تو خونه ک بودم کم مونده بود دیوونه شم میگفتن استراحت نکنی ممکنه نمونه برات،با آمپول و استراحت سرویکسم شد ۳۴حالم بهترشد،۲۹هفته حس کردم تکوناش مثل اول نیس،رفتم سونو گفت ک جفت خوب بهش خون نمیرسونه و گرید جفتت۲شده،از اونموقع ی آمپول دیگه هم هر روز دارم میزنم تو شکمم و آسپرین میخورم

2731
من تو هفته۳۶م،من اولای بارداری از پله افتادم سرویکسم کم شد جوری ک یجا نشین شدم چندماه هر هفته پرولوت ...

عزززیزم الان چند هفته ای؟ 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
من تو هفته۳۶م،من اولای بارداری از پله افتادم سرویکسم کم شد جوری ک یجا نشین شدم چندماه هر هفته پرولوت ...

الهی،واقعاااا خیلی سخته،خداروشکر باز ک اخراشه،انشاءالله ک بسلامتی و خوبی و خوشی تموم بشه و بیاد بغلت

2738
الهی،واقعاااا خیلی سخته،خداروشکر باز ک اخراشه،انشاءالله ک بسلامتی و خوبی و خوشی تموم بشه و بیاد بغلت

خیلی خیلی سخته،شما استراحت کن و اصلا نزدیکی نداشته باش،انشالله نی نی شماهم صحیح و سلامت بیاد بغلت گلم

خیلی خیلی سخته،شما استراحت کن و اصلا نزدیکی نداشته باش،انشالله نی نی شماهم صحیح و سلامت بیاد بغلت گل ...

چشم حتما عزیزم،ممنون از راهنماییات واقعا،انشاءالله

من متاسفانه مجبورم یکی دو سال ماهدشت باشم اونجا دکتر خوب نیست که

اخه خدایی نکرده،یوقت جفت پایینه نمیتونی راه دور بری پیش دکتر،البته دور از جونت