2737
2734
عنوان

باردارا بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 48 پست
۳۹ ک خیلی خوبه،من ۳۰بودم

اخه دیشب یکی میگفت من ۴۵بودم،یهو اومد رو نوزده ک ترسیدم دیگ

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وااای منم مشکل دوری مسیر دکتر رو دارم خیییلی بده‌ دوست داشتم نزدیک بود خودم راحت میرفتم و میومدم ولی ...

ت رو خدا نزدیکت باشه خیلی خیلی بهتره

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
آره قلب فقط،فکر نمیکنم ب سرویکست ربط داشته باشه پایین شکمت،دلدرد و کمر درد ب سرویکس ربط داره

دل درد و کمر درد ندارم،فقط پایین لگد میزنه

2738
اره دکترعمومی بنویسه انجام میدن فقط توضیح بده ک‌چه سونویی میخای

وای خدا از دهنت بشنوه،انشاءالله،ممنون

اون احتمالا نزدیکی داشته و استراحت نکرده

یعنی شما میگی طبیعیه؟بالا هم حس میکنما ولی خب پایین هم هست

قبلا پایین نبود

پس خیالت راحت چیزی نیس،من دلدرد و کمر درد داشتم 

خدااااکنه،من ک دیگ از دیروز مردم از استرس

یعنی شما میگی طبیعیه؟بالا هم حس میکنما ولی خب پایین هم هست قبلا پایین نبود

آره طبیعیه،خب جابجا میشه،احتمالا جای من بودی از مطب سونوگرافی بیرون نمیومدی،من مردم ک ب اینجا رسیدم