2733
2739
عنوان

حاضر بودين از عشقتون بگذرين اگه شرايط منو داشتين؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 51 پست
ببین ایرادی میگیرن چیه اگ منطقی بود بیخیال شید اونا صلاح شما رو میخان

صلاح 

اقا زندگي منه ميخوام گند بزنم توش 

بزارن بزنم خودشون اگه صلاح ميخوان چرا انقد زندگي هاي خودشون داغون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش ميترسم شناسي شم واسه همين كامل باز نكردم ولي از شرايط پسر اينكه خيلييي خوبه  كار و ...

يعني فقط خانمهاي دو تا خانواده باهم مشكل دارن اقايون چطور؟مشكلشون ريشه ايه يا همينجوري الكي؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2728
صلاح  اقا زندگي منه ميخوام گند بزنم توش  بزارن بزنم خودشون اگه صلاح ميخوان چرا انقد زندگ ...

معلومه سن ات كمه دختر عمه منم تو نوزده سالگي همه اين حرفها رو ميزد خلاصه ازدواج كرد تو ٢٥سالگي پشيمون شده بود همش ميگفت ايكاش يكي اون زمان ميزد تو گوشم نميزاشت ازدواج كنم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

اگه اونقد ادم جسور و شجاعی هستی که از دو خانواده بگذری پاش وایسا در غیر این صورت اگر اختلاف قدیمی تیر ترکشش به زندگی تو هم میخوره

فراموش نکن تو ایران تو با ی شخص ازدواج نمیکنی با ی خانواده وصلت میکنی

2740
مهم اينه ک دليل مخالفت چيه اگه دليل مخالفت ربطي ب سلامت و مشکل اخلاقي پسر نداره و از سر لجبازيه نباي ...

خسته شدممم 

ميدونم اگه بگذرم چون فاميل نزديكه هميشه بايد با حسرت نگاش كنم ولي دلم ميخواد بگذرم چند ساله ديگه به مامانم بگم كه عامل حسرت و بدبختي منه اونه تا بفهمه با زندگي دخترش چيكار كرد

صلاح  اقا زندگي منه ميخوام گند بزنم توش  بزارن بزنم خودشون اگه صلاح ميخوان چرا انقد زندگ ...

عزیزم زندگی خیلی بالا و پایین داره شما در نظر بگیر خدایی نکرده اون اقا پسر بعدااز ازدواج بد از اب در امد شما رویی خواهی داشت پیش اونا برگردی؟

به شدت که احساساتت برانگیخته شده به نظر نمیاد که تصمیمت عاقلانه باشه.

راستش دیدم همچین نمونه ای رو.پسرعمو دخترعمو بودن هر دوشون هم آدمای خوبین خانواده ها مشکل داشتن و ناراضی بودن الان حدود 17ساله از ازدواجشون میگذره خانومه مشت مشت قرصه اعصاب میخوره.... با 2تا بچه و چشم یه ایل و طایفه که دنبالشونه حرفی از طلاق هم نمیشه زد.

البته دور از جون شما.ایشالا شما به هم میرسید و خوشبخت میشید شایدم ازدواجتون موجب آشتیه 2تا خانواده شد

2706