2737
2734
عنوان

دورهمی منو و دوستام

| مشاهده متن کامل بحث + 16606 بازدید | 992 پست
چرا،ولی خودش که نمیدونست شیمی درمانی چیه؟فکر میکرد مراقبتهایه بعداز عمله.خداروشکر برایه بابابزرگ منو ...

انشاله خدا همه ی مریضا رو شفا بده

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیمی درمانی نشد؟؟ منم پارسال پدبزرگم تو یکماه فهمیدن سرطان داره و متاسفانه همه جایی بدنش زده بود و خ ...

آخی عزیزم خدارحمتشون کنه

ازتون میخوام برام دعا کنید منم بزودی زود تیکر بارداری بزنم🤰🤱 سنم داره میره بالا 😔تو زندگیمون خیلی سختی کشیدیم😢 عاشق بچه‌ایم😍😘ما سال۱۴۰۳مامان بابا میشیم ان‌شاءالله😍👶🧒🧑
2731
ینی چی پس چی میزاشتم؟

ایموجی چشم قلبی و....از اینا

ایموجی هایه عاشقانه😍🥰😚😊♥️🌹😘🤩🤭😜

😐🤚اخه اینکه جواب اون حرف عاشقانه ای بهت گفت نمیشه که.

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
واقعا😬😢

برات پلاک خریده فقط گفتی مرسی

من دیروز برام شلوارتوخونه خرید انقد بوسش کردم و تشکر ک گف بسه دیگ مگ تاحالا شلوار ندیدی

خدایا یکم تعادل

بوسش کن بگو ممنوت بفکرمی چقد خوش سلیقه

اوووووف مهسسسسا

2738
از چی خجالت بکشم😐

میگم ازینا🙈🙈😍😍😍بزار نه علامت سوال و تعجب😐😐الکی مثلا خجالتی شدی😂😂😂😂

ازتون میخوام برام دعا کنید منم بزودی زود تیکر بارداری بزنم🤰🤱 سنم داره میره بالا 😔تو زندگیمون خیلی سختی کشیدیم😢 عاشق بچه‌ایم😍😘ما سال۱۴۰۳مامان بابا میشیم ان‌شاءالله😍👶🧒🧑
وای مهسا من تاپیکاتو میخوندم اینجافکر میکردم ازون دختر شیطونایی که هی خودشو براشوهرش لوس میکنه چقدر ...

اخلاقم شیطون ولی پیش شوهرم ن اصن دست خودم نیس رسمی میشم

زدم تو گوش مشکلات رفت با بزرگترش اومد  
اه دانیال بد موقع زنگ زد نشد پاک کنم گزارش میزنید برای اسکرینم؟ اگر گزارش بزنید خودمم‌میترکم؟

نه فکر کنم فقط اسکرینت پاک میشه،من تجربه ای ندارم کسی میدونه؟گزارش بزنم یه وقت کاربری مهسا نترکه

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
شیمی درمانی نشد؟؟ منم پارسال پدبزرگم تو یکماه فهمیدن سرطان داره و متاسفانه همه جایی بدنش زده بود و خ ...

خدا رحمتش کنه

کاش داییم خوب بشه ولی دکترا گفتن ۶ ماه زندس😔😔😔😔

زدم تو گوش مشکلات رفت با بزرگترش اومد  
نه فکر کنم فقط اسکرینت پاک میشه،من تجربه ای ندارم کسی میدونه؟گزارش بزنم یه وقت کاربری مهسا نترکه

میگن ۳تاپیک در یه روز کاربری میترکه

اخه ی حالا تشکر کن نمیشه؟

الان که یکسال گذشته ولی اصلا نمیخام تشکر کنم هنوز از کارش کینه دارم

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40