2410
2553
عنوان

دورهمی منو و دوستام

| مشاهده متن کامل بحث + 16606 بازدید | 992 پست
😢😢تو ک بدتری

من باهاش قهر بودم اون کادو خرید منم اصلا تشکر نکردم  

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای مهسا من تاپیکاتو میخوندم اینجافکر میکردم ازون دختر شیطونایی که هی خودشو براشوهرش لوس میکنه چقدر خشکی باور کن رگ خواب شوهدت همینه فقط بهش محبت کن همه چیز به مرور حل میشه

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام‌‌‌‌‌‌                                   یا رادَّ ماقَدْفاتَ : عمرهایبه سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!میشه برامون یک صلوات بفرستین زودتر خونه ی حیاط دار بزرگ بخریم
منم بابا بزرگم سالهاپیش سرطان معده داشت،بهش هیچی نگفتن،گفتن ماله قلبته،عملش کردن ،خدارو شکر خوب شد،ه ...

شیمی درمانی نشد؟؟ منم پارسال پدبزرگم تو یکماه فهمیدن سرطان داره و متاسفانه همه جایی بدنش زده بود و خیلییی دیر فهمیدن کبد کلیه قلب ریه همه جاش ریشه کرده بود فوت شد. شیمی درمانی هم نشد اونم هیچوقت ننفهمید مریضیشو گفتن ریه هات مشکل داره  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2720
ای واااای دیرم شد باید برم دنبال بچم فعلا بای دوستان

داینال زنگم زد اسکرین پاک نمیشه حالا اومدی برای اسکرینم گزارش میزنی؟

زدم تو گوش مشکلات رفت با بزرگترش اومد  
اره مهسا ماه۹۸راست میگه اگه شوهرت گفت چیشدوچرا یهو.....بگو دلم واست تنگ شد یدفعه عزیز دلم

زنگ زد گفت چی شده یهویی 

گفتم دلم هواتو کرد 😬😅

زدم تو گوش مشکلات رفت با بزرگترش اومد  
2714

اما خواهرشوهرم سرطان داشت بعد شیمی درمانی و پرتو درمانی کامل خوب شده حتی بدخیم هم بود سرطانش بچش 3 ساله بود فقط الان دیگه بچه دار نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اه دانیال بد موقع زنگ زد نشد پاک کنم گزارش میزنید برای اسکرینم؟ اگر گزارش بزنید خودمم‌میترکم؟

خخخخخ تعجب کرده بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیمی درمانی نشد؟؟ منم پارسال پدبزرگم تو یکماه فهمیدن سرطان داره و متاسفانه همه جایی بدنش زده بود و خ ...

چرا،ولی خودش که نمیدونست شیمی درمانی چیه؟فکر میکرد مراقبتهایه بعداز عمله.خداروشکر برایه بابابزرگ منو خیلی زود فهمیدن وبردنش مشهد پیش یه دکتر خوب عملش کرد،الانم با وجود اینکه۱۵سال گذشته حالش خوبه.ولی یه سری چند سال بعدش یه بنده خدایی بهش گفته بود که سرطان داشته،رنگش زرد شده بود،فشارش افتاده بود اصلا داشت سکته میکرد،ولی بابام گفت بهت دروغ گفتن سرطان چیه،اصلا حالت خوب بوده فقط قلبت یه کم مشکل داشته،باورش شد،الانم هزار مرتبه شکر سایه اش بالا سرمونه.خدا بابابزرگ شما رو رحمت کنه.

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
2706