2737
2734
عنوان

سلام چرا شوهرم نسبت به بارداریم اینجوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 1199 بازدید | 68 پست
هیچ مردی هیچی نمیخره،چون منتظرن خانواده زن همه رو بخره

خب خیلی بده.بچه دونفر دیگس.فامیل یکی دیگه رو بچس.بعد خانواده دختر بخرن.

من نمیگم بره کل سیسمونیو بخره.من میگم اگه خوشحال میشد میرفت یه تیکه کوچیک میخرید

مگه بچه نمیخواست؟

شوهر من دوسالو نیم پیگیر بوددد..یعنی پیگیرااا..ولی کلا بی ذوقه 😆

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی مردا با خانم هاشون دچار تغییرات هورمونی میشن 😐 

چون میگی مرد خوبیه میگم باهاش حرف بزن از نیاز هات بگو که دوست داری توجه بیشتری دریافت کنی یه کم خودت ذوق کن ببرش سونو بچه رو ببینه ذوقش بلند میشه

2731
اره بابا تازه من هی میگفتم زوده ولی اون میگفت نه من دلم بچه میخواد

پس صبر کن اون تا بچه ات بدنیا نیاد باور نمیکنه. مادرها تو بارداری بچه رو اساس میکنن ولی پدرها یه کم دیر ارتباط میگیرن. حساس نشو. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
اره بابا تازه من هی میگفتم زوده ولی اون میگفت نه من دلم بچه میخواد

بیشتر مردا همینن انگار ی حس ناباوری دارن.

وقتی تکوناش شروع بشه تازه متوجه میشن انگار واقعا ی اتفاقایی داره میافته و بهتر میشه و شکمتم بزرگتر بشه بیشتر این وجود نی نی و حس میکنه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
😂😂 شوهر من فقط توجه شو با دکتر بردن و ویارونه خریدنو گیر دادن به تغذیه نشون میده دستشو میزارم رو ...

وایییی دقیقاااا.. من اول حاملگیم همش بهش میگفتم خوشحال نیستی..

میگفت پس دوسال منتظر چی بودم؟ چرا خوشحالم نمیتونم بروز بدم 😐😐

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2740
توام زیاد حساس نشو روش ک حس کنه حساسیتتو اینجوری بدتره بعدشم مثل قبل فقط ب شوهرت محبت کن طوری ک اون ...

میدونی متاسفانه دکتر گفت رابطه نداشته باشین تا۳ماه.باخودم میگم نکنه برای اونه.چون چیزی نمیگه ها فقط همش تو باده

منظورت ازمسئولیت بچه؟؟ چراقبلش فکرشونکرد😕

گاهی آدم برا مسئله ای  فکر همه چیو میکنه ولی وقتی در اون موقعیت به طور واقعی قرار میگیره دچار شک و تردید و ترس میشه 

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
خب بچه اوله دیگه.ذوق نداره به نظرت؟

چرا عزیزم ولی مردا نسبت به مازنها روش بیان احساسشون متفاوته وشما بشو مثل قبل از این حالت ذوق زدگی بیا بیرون بزار اونم خودش را نشون بده مطمئن باش اگه عادی رفتار کنی اون میاد سمتت ولی اینطوری جایی برای ابراز احساسات نمیزاری بردیش تو فاز اجبار و توقع این ها را باتوجه به اینکه میگی خیلی خوبه وخودش بچه میخواست میگم 

خواهشاازاین رفتارا نکنید،الان این بنده خدا ازبارداریشم پشیمون😐😒

من حرفی پشیمانی نزدم میگم شااااااید کمی هول و ولا برش داشته ک این حرفو زده

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
2706