2733
2734
عنوان

سلام چرا شوهرم نسبت به بارداریم اینجوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 1199 بازدید | 68 پست
چی بگم؟بگمم میگه برو بابا تو بد فکر میکنی

نه دیگه بهش بگو واقعا نطر من اینه و دارم به خاطرش غصه میخورم.

حتی شده یکم گریه کن بزار دلش بسوزه😜

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب خیلی بده.بچه دونفر دیگس.فامیل یکی دیگه رو بچس.بعد خانواده دختر بخرن. من نمیگم بره کل سیسمونیو بخ ...

نمیخرن دیگه عزیزم پررو شدن،الان شوهر منم یه تیکه از خودش هیچی نخریده همش مامانم خریده،تازه ب شوخی میگه حالا ک کالسکه ارزون خریدی بقیشو برام کارت ب کارت کن،شوهر من خیلی بچه دوسداره اولش ذوق زیادی نداشت تا بردمش سونوگرافی بچه رو دید ،دیگه قربون صدقش میره

2738

رفتار هر ادمی میتونه متفاوت باشه یه مرد میتونه از اول ذوق کنه یه مرد ممکنه تا اخرش و یا تا وقتی بچه رو ندیده ذوق نکنه. اینکه انتظار داشتی مثلا یه تکه کوچک بخره و خوشحالیشو نشون بده کاملا تصورات و سلیقه شخصیته. 

من هفته بیست و یکمم همسر من که چند هفته هیچ نظری نداشت فقط استرس داشت بمونه برامون یا نه. تااازه دو سه هفته است علاقه و رغبت نشون میده و ذوق کرده. یا مثلا من از اول پیگیر کلاس رفتنو زایمان با اگاهیو اینا بودم.و لی شوهرم مسخره میکرد که مگه قدیمیا چطوری زایمان میکردن و به نظرش این کلاسا دکون بود. حالا دیروز تازه یکی از دوستاش و همچنین خواهرزاده اش که تازه بابا شده هی در مورد اهمیت کلاسا می گفتن و شوهرم تازه علاقه مند شده

دخترک و پسرکم تمام دارایی من