2737
2734
عنوان

بااین مادرشوهر چ کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 31 پست
میدونی چرا؟خانمایی که خودشون رو قربانی فرزند میکنن و توازدواج علط میمونن و هیچ نقطه مثبتی جز بچه هاش ...

چقد حرفاتون مثبته واقعا حقیقته .میشه بیشتر راهنمایی کنید حالا که وقت گذاشتین.بنظرتون من چه رفتاری نشون بدم که بازتابش ب زندگیو بچه هام نخوره شوهرم دعوا نکنه

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣
خب ختم بشه ببین حرفی که من میزنم الکی نیست سیاست مامان و  خانواده خودمونه..یه بار برای همیشه قض ...

باشوهرم که قهر کنم قهر میکنه حرف نمیزنه یا اگه بد خانوادشو بگم میگه اونا مهمن اینجور نگو اونا بودن که من بودم.بامادر شوهرم یکسال قهر بودیم شوهرم نمیرفت اما دلم سوخت گفتم بریم کاش پام میشکست نمیرفتیم چقد ارامش داشتم تو اون یکسال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی چرا؟خانمایی که خودشون رو قربانی فرزند میکنن و توازدواج علط میمونن و هیچ نقطه مثبتی جز بچه هاش ...

اره دقیقا میگه من بخاطر شما طلاق نگرفتم 

بخدا قسم اون روز ی لباسی پوشیده بود خجالت کشیدم پاهاش لخت سینه ش باز خیلی خراب 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد انشالله که باردارمیشم هرکی امضامو خوند واسم صلوات بفرسته تنبلی تخمدان دارم 😢😢😢
والا خجالت نمیکشه حالا طفلک پدر شوهرت مریضه.بابا این مادرشوهر من سالمه خودشو به مریضی میزنه هی نصفه ...

وااااااای 🤮🤮🤮

با این اوصاف نگران نباش مادرشوهرت خودش داره خودشو از چشم پسرش میندازه! 

2731
چقد حرفاتون مثبته واقعا حقیقته .میشه بیشتر راهنمایی کنید حالا که وقت گذاشتین.بنظرتون من چه رفتاری نش ...

فقط رها کن دوست من 

هیچ راهی جر این نداره تواین سن شخصیت هیچ کدوم قابل بازسازی و تغییر نیست سعی نکن توصیح بدی مامانش مهرطلبه یا اینجور چیزا که نتیجه عکس میده کادو هم نده بپیچون یا درحد توانت بده هربار هم گفت مامانم گناه داره بگو بله راست میگی خدا عاقبتشو بخیر کنه و بهمادوتا توان بده بچه هامونو خوب بزرگ کنیم و هیچوقتم محتاجشون نشیم فلانی جان واینجور حرفا 

نهایتا اینکه بالاخره مادرشه و هرچقدرم مهرطلب یا دروغ گو باشه نمیشه از همدیگه محرومشون کرد

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
اره دقیقا میگه من بخاطر شما طلاق نگرفتم  بخدا قسم اون روز ی لباسی پوشیده بود خجالت کشیدم پاهاش ...

عین مادرشوهر من انگار بامن رقابت داره میریم خونشون ارایش نداره میره یساعت ارایش میکنه اونم چ ارایشی نکنه بهتره همش میماسه.بعد میاد میشینه واقعا من شرمم میاد.یا مثلا یه لباسی واسه سیسمونی پوشیده بود که ابروم رف جلو فامیلامون همونجورم جلو شوهرم میچرخید.

وااااااای 🤮🤮🤮 با این اوصاف نگران نباش مادرشوهرت خودش داره خودشو از چشم پسرش میندازه! 

نه خواهری نمیفته داره عزیز ترم میشه 😔دلش میاد زندگی منو لچه هامو بهم بریزه پدرشوهرم میگه من بخوام سه سوت زندگیتو بهم میریزم اخرم جلو همه گف من فلانیو به عنوان عروس قبول ندارم.

اره دقیقا میگه من بخاطر شما طلاق نگرفتم  بخدا قسم اون روز ی لباسی پوشیده بود خجالت کشیدم پاهاش ...

دیگه پسرشه پاهاش پیدا باشه تا حدودی اشکال نداره شمام سخت نگیر ولی بینشون هم قرار نگیر سعی کن جایگاه ویژه خودتو حفظ کنی 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2740
فقط رها کن دوست من  هیچ راهی جر این نداره تواین سن شخصیت هیچ کدوم قابل بازسازی و تغییر نیست سع ...

مرسی خانومی خیلی خوب حرف میزنین این راهو پیش میگیرم بلکه یکم ارامش بگیرم خودمم زیادی فک میکنم باید بیخیالش بشم تا بلکه ببینه تلاشش بی نتیجس خسته شه

مرسی خانومی خیلی خوب حرف میزنین این راهو پیش میگیرم بلکه یکم ارامش بگیرم خودمم زیادی فک میکنم باید ب ...

😘😘

عین مادرشوهر من انگار بامن رقابت داره میریم خونشون ارایش نداره میره یساعت ارایش میکنه اونم چ ارایشی ...

عزیزم هرکاااااااارم بکنه ،مادر همسرته نه زنش!! اصلا نمیتونه با تو رقابت کنه! تو فقط و فقط روی رابطه خودت و همسرت کار کنه که روز به روز عاشقانه تر و جذابتر بشه! مادرشوهرت ناخوداگاه از میدون به در میشه! 

باشوهرم که قهر کنم قهر میکنه حرف نمیزنه یا اگه بد خانوادشو بگم میگه اونا مهمن اینجور نگو اونا بودن ک ...

خب بیا ببین همونطور که مامانش هم روش کار میکنه تو هم هی باهاش حرف بزن

انسانم آرزوست!
ینی بی توجه باشم بنظرت بی محلی من میتونه کاری کنه خیلی پرویه توقه کادو هم از من هم از شوهرم داره حال ...

منظورم اینه وقتی ناز میکنه حرص نخور،ولی چنین مواقعی بهش بگو مادرجون ما دوس داریم شما بزرگترا بهمون کادو بدید همیشه هم مرسوم بوده دوس داریم شما الگومون باشید تا ازتون بخشش رو یاد بگیریم،با کمال ادب همیشه حرفو بهش شوت کن

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند
میخوام از این به بعد بی توجه باشم نسبت به خونوادش حرفیم شد ازشون فقط یه لبخند بزنم چیزی نگم اما این ...

از تاپیکت تعجب نکردم چون مادرشوهر منم اینجوریه وقتی سردرد ساده میگیره به همه بچه هاش زنگ میزنه و آه و ناله میکنه.چند وقت پیش فشارش بالا رفته بودتمام بچه هاش تو بیمارستان بالا سرش بودن الکی آه و ناله میکرد.دکتر بهش گفت چیزیت نیس پاشو برو مرخصی.الکی الکی بچه هاشو ناراحت میکنه.خاک بر سر

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2706