2703
2553
عنوان

بااین مادرشوهر چ کنم

268 بازدید | 31 پست

مادرشوهرم دخترش کنارشه شوهرشم همه جوره تامینش میکنه باز تقی به توقی میخوره پیام میده به شوهرم.که اره تولدمه چهل سال گذشت که خداییش دروغ میگه 47سالشه.بعد مینویسه قدر منو بدون من اگه بمیرم چی مدام چس ناله میفرسته و شوهرمم میره تو فکر جدیدا هم خیلی از مامانش دفاع میکنه.ماهم دوتا بچه داریم اونم کوچیک نمیگه اینا خرج دارن توقه کادو داره.بااینکه من زایمان کردم تو دوتاش دس خالی اومد.کادو برای تولد پسرم نیاورد.واسه خودمم ک هیچ کلا.همش دوس داره خودشو به مریضی بزنه که شوهرم دورش باشه

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوام از این به بعد بی توجه باشم نسبت به خونوادش حرفیم شد ازشون فقط یه لبخند بزنم چیزی نگم اما این مادرشوهر رو چجوری بهش بفهمونم پیامات حال شوهرمو بد میکنه اونوقت بامنو بچه ها بد میشه

2456

من عزيزم كاملا دركت ميكنم

شوهر من كارمند

باباش سكته كرد ي هزاري پس انداز نداشت بردن بيمارستان خصوصي با بيمه پول بيمارستان ٢٤مليون شد ما ٦تومن داديم

دوباره داداشش ز زِد قرباني كنيم ب شوهرمگفتم داداشت ب خودش چ فكري ميكنه اخه تو ي ماه اين همه فشار

تازه اون يكي داداشش زن گرفته از واج دومشون جشن دارن ميگيرن كادو بايد بديم

ابن فقط ي نمونه از خرجا اين خانواده است

من نميدونم چرا خانواده ها درك ندارن بچه هامون زن و بچه دارن

2714
این مورد که ناز کردن واسه پسره تو همه مادرشوهرا دیده میشه!!!

انقد بدم میادا دفعه پیش رفته بودیم رستوران هی ب شوهرم میگفت دوغو برام باز کن 

نمک بده ای گرمه 

من هیچی نمیخورما 

انقد با ناز حرف میزد انگار شوهرشه زنیکه میمون

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد انشالله که باردارمیشم هرکی امضامو خوند واسم صلوات بفرسته تنبلی تخمدان دارم 😢😢😢
شما حساس نشو 

ینی بی توجه باشم بنظرت بی محلی من میتونه کاری کنه خیلی پرویه توقه کادو هم از من هم از شوهرم داره حالا تو این چن روز اسباب کشیم داریم نمیگه ممکنه دسشون خالی باشه اخه همه چیزم داره بازم چشماش گشنس

ی روز ک شوهرت نیسش سرحرف با خواهرشوهرت بازکن جوری ک مادرشوهرتم بفهمه بگو اره مامان ک فلان پیاما رو میده شوهرم میریزه بهم کاریم ازدسش برنمیاد ولی اعصابش خورد میشه.میگه دستمم خالیه نمیتونم واسه مامانم کاری کنم.شاید اینجوری خودشو جمع کنه مادرشوهرت

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
فایده نداره به دعوا ختم میشه 

خب ختم بشه ببین حرفی که من میزنم الکی نیست سیاست مامان و  خانواده خودمونه..یه بار برای همیشه قضیه رو تموم کن یه مدت قهر کن و باهاش حرف نزن 

انسانم آرزوست!
من عزيزم كاملا دركت ميكنم شوهر من كارمند باباش سكته كرد ي هزاري پس انداز نداشت بردن بيمارستان خصوص ...

والا خجالت نمیکشه حالا طفلک پدر شوهرت مریضه.بابا این مادرشوهر من سالمه خودشو به مریضی میزنه هی نصفه شب زنگ میزنه انگار شوهر من نامزدشه هی میگه بگو مامان قربونت برم دوستت دارم.شوهرمم بدش میاد اما چون دلش نشکنه ساده میگه قط میکنه باز زنگ میزنه گریه میکنه چرا دلمو شکستی.دیوانس بخدا این زن بگین من بااین چیکارکنم

انقد بدم میادا دفعه پیش رفته بودیم رستوران هی ب شوهرم میگفت دوغو برام باز کن  نمک بده ای گرمه& ...

میدونی چرا؟خانمایی که خودشون رو قربانی فرزند میکنن و توازدواج علط میمونن و هیچ نقطه مثبتی جز بچه هاشون توزندگیشون نیست درحقیقت هویتشون درمادری خلاصه میشه و رابطه بدی با همسرخودشون دارن درطول زمان نمیتونن بپذیرن فرزند همسر نیست!!!!!!!کمبود نقش همسر رو میخوان با بچه پرکنن و زندگی اونم ناخواسته خراب میکنن یعنی وقتی بچه هاشون ازدواج میکنن شوکه میشن و یک رقابت شدید روبا عروس یا داماد کلید میزنن ومدام با جملاتی مثل من عمرمو به پای شماها ریختم من بخاطر شما طلاق نگرفتم من خودمو فدای شما کردم من خیلی اذیت شدم تواین زندگی حالا  امروز فردا فقط منو دارین به بچه هاشون عذاب وجدان میدن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
ی روز ک شوهرت نیسش سرحرف با خواهرشوهرت بازکن جوری ک مادرشوهرتم بفهمه بگو اره مامان ک فلان پیاما رو م ...

اره مگه اینکه همین کارو کنم.ولی باز میدونم اونقد ادمه بدیه که میره با گریه چارتا روش میذاره تحویل شوهرم میده.والا خواهر شوهر و پدر شوهرمم عاصی شدن از دس این زن انگار فقط این مادرش فوت شده 7ساله مادرش فوت شده هنوز داره میناله.همشم دروغ بعد جاها دیگع ببینش قهقهه میزنه ارایش میکنه 

2706