2733
2734
عنوان

تازه فهمیدم باردار هستم چکار کنم بچه ام موهای بدنش پرمو نباشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2409 بازدید | 38 پست

سلام گلم،مامانم میگفت وقتی بچه بودیم یعنی تازه دنیا اومدیم شیر اولش یعنی آغوز ریخته تو بینیمون و صورتمون تا جلوی موهای زیاد بگیره،مادر شوهرمم همینطور ،شیر ریخته رو پیشونی شوهرم و زیر گردنش و بالای گونه هاش،جلوی پر مویی شوهرمو گرفته اخه پدر شوهرم خیلی پر موئه😐یعنی اول مو بوده بعد دست وپا در اورده😁😁😁

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰
سلام گلم،مامانم میگفت وقتی بچه بودیم یعنی تازه دنیا اومدیم شیر اولش یعنی آغوز ریخته تو بینیمون و صور ...

خب تاثیری داشت؟

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما ۱۰ روز اول تولد خمیر با آردگندم درست میکنیم روغن خوب حیوانی هم تو خمیر میزنیم چرب ک شد بدن بچه رو مالش میدیم تا ۲ بار یا ۳بار خوبه میگن شوهرم بدنش خیلی مو داره ولی خانواده ما کم هستن اون مادرش انجام نمیداده 

خب تاثیری داشت؟

گلم تاثیر داشت که حتما گفتم براتون😊

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰
البته اگ کمبود داشته باشه بدنش باید بخوره من روزی یک ویتامبن دی هزار میخوردم.ویتامین aخوردن زیادش خو ...

دکتر من گفت تموم خانم ها کمبود ویتامین د3 دارن و باید ماهیانه قرص ویتامین د 50000 مصرف کنند. البته تو بارداری رو نمیگم در شرایط کلی. خانم ها چون نور آفتاب کافی نمی بینن کلا کمبود ویتامین د3 رو دارن

2740