2737
2739
عنوان

انقباض یا ماه درد؟

185 بازدید | 22 پست

دیروز رفتم بیمارستان معاینه شدم خندید گفت راحت دو فینگره منه. از دیشب دم دمای صبح شاید یادم نیست دقیق یهو دردای پریودی شروع شد با فاصله های منظم. با شروع دردا شکمم سفته سفت میشه و با تموم شدنش شل میشهانقباضه یا ماه درد😭😭😭😭هنوز قابل تحمله چکارش کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم چی شدی ? حالت خوبه ? رفتی بیمارستان?

سلام گلم. زیر شکمم دردای خیلی زیادی داره. بچه حرکتاش خیلی شدید شده. خودشو گوله میکنه یه سمتم دنده هام میخواد بشکنه میخوام دوش بگیرم برم بیمارستان

2740
سلام گلم. زیر شکمم دردای خیلی زیادی داره. بچه حرکتاش خیلی شدید شده. خودشو گوله میکنه یه سمتم دنده ها ...

عزیزم  انشالله زایمان راحتی داشته  باشی،برا منم دعا کن،منم درد دارم ولی شدید نیست،انشالله خیلی خوب  راحت زایمان کنی،خبرشا بده عزیزم

عزیزم  انشالله زایمان راحتی داشته  باشی،برا منم دعا کن،منم درد دارم ولی شدید نیست،انشالله ...

خب خداروشکر شمام دردات شروع شد😋🌺

چشم حتمن شمام برای من دعاکن من خیلی میترسم حالمم خوب نیست

برو عزيزم به امیدی خدا به سلامتی زایمان کنی راحت باشه برات نی نی قشنگت رو زود بغل کنی منم برات دعا م ...

باشه فعلن برم حموم ببینم بقول اون خانومه دردم کم میشه یانه. ولی فکر نکنم. دیروز تو معاینه که گفت دو فینگره منه🙄فک میکنم امروزم یکی دوسانت باز شدم آخه خیلی از دیشب درد کشیدم بچه رو حس میکنم با سرش به رحمم فشار میاره🤦🏻‍♀️

خب خداروشکر شمام دردات شروع شد😋🌺 چشم حتمن شمام برای من دعاکن من خیلی میترسم حالمم خوب نیست

من هنوز دردام منظم نیست،یه ساعت منظمه باز نامنظم میشه،

توکلت به خدا عزیزم،سوره انشقاق بخون،منم برات خوندم،انشالله راحت زایمان کنی  نی نی نازتو بغل بگیری