2733
2734
عنوان

الهي بميرم تولد عشقم خراب شد

957 بازدید | 22 پست

هركيو دعوت كردم يه بهونه أورده بود نكنه شوهرم پيامارو تو گوشيم ميبينه يهو گفت واس من تولد نگيريا بعد من رفتم تو خودم يهو گفت به جهنم نيان اره كم خوبي كردم وأسشون اخه بعد گفت جشن نگير ٢تفره بگير ٢نفره عشق است بعد يكمي من گريه كردم اخه خيلي ناراحت بود گفت هر طور ميخواي بگير بجهنم كه نيان

حالا چيكار كنم بنظرتون بميرم براش ناراحت خوابيد اينم بگم روز تولد رو فهميد

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یعنی هیشکی نیومد؟

چه بد

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ولی ناراحت نباش مهم خودتونید

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

چرا نیومدن

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

از اولم باید دونفره میگرفتی

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

خب شما باید خیلی محافظانه تر عمل میکردی .

حالام جشن دو نفره را سعی کن سوپرایزش کنی حسابی خیلی ام ناراحت خودتو نشون نده که بهش بر بخوره مردا از ناراحتی نا بیشتر بهشون بر میخوره .کیا بودن مهمونات ؟؟

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست
2738

میشه قشنگ توضیح بدی من متوجه نشدم خوب

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
من اصلا تولد با جمع دوست ندارم که چی اخه فقط دو نفره حال میده 

٢تا از مهمونام ميخواستن بيان الان بگم نيان زشته خب ديگه بنظرتون اونارو بگم ناهار بيان و برم 

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706