2737
2739
عنوان

تزریقات یاد بگیرم میشه تو بیمارستان یا درمانگاهی جایی کار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31215 بازدید | 27 پست
نه عزیزم من دورشو رفتم  ولی کار نمیدن مگراینکه اشنا داشته باشی اونم تو درمانگاه اگر بخوای و ...

شما هم به امید کار رفتی آموزش دیدی؟ کلافه شدم دلم میخواد حداقل دستیار دندانپزشک بشم بتونم واسه خودم درآمدی داشته باشم 

شما هم به امید کار رفتی آموزش دیدی؟ کلافه شدم دلم میخواد حداقل دستیار دندانپزشک بشم بتونم واسه خودم ...

اره...ولی دستیار دندونپزشک یکی از دوستام میرفت فک کنم کار داشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره...ولی دستیار دندونپزشک یکی از دوستام میرفت فک کنم کار داشته باشه

الان مثلا بخوام برم مطب کسی بگم خب من هیچی بلد نیستم معلومه منو قبول نمیکنن. ولی مثلا بگم من تزریقات و یسری چیزای اولیه بلدم احتمالش بیشتره که قبولم کنن. 

الان مثلا بخوام برم مطب کسی بگم خب من هیچی بلد نیستم معلومه منو قبول نمیکنن. ولی مثلا بگم من تزریقات ...

نه عزیزم اگر بخوای کمک دندون پزشک بری خودش دوره داره نمیدونم کجاها و تحقیق کن راهنماییت میکنن 

خودشون دوره میزارن یاد میدن بعد دستیار دندون پزشک میشی ربطس به تزریقات نداره

2731
نه عزیزم اگر بخوای کمک دندون پزشک بری خودش دوره داره نمیدونم کجاها و تحقیق کن راهنماییت میکنن  ...

آهان.... ممنون از راهنماییت. حتما دنبالش میرم.  خیلی به کارای بیمارستانی علاقه دارم اصلا از فرم لباس پرستارا و دکترا خوشم میاد همیشه دلم میخواست تو بیمارستانی جایی کار کنم ولی اون موقع مجرد بودم اینقدر ضعیف بودم با دیدن خون پس میفتادم این شد که اصلا رفتم یه رشته دیگه. اما الان بعد چند سال و دو بار زایمانو..  قشنگ نگاه میکنم حالم بد نمیشه فشارمم نمیفته. 

من سال ۹۰ رفتم دوره دستیاری دندون پزشک رو دیدم. تا یه سال هیچ جا بهم کار نمیدادن، هیچی بلد نبودم آخه! بعدش سه چهار ماه رفتم مجانی توی یه کلینیک دندونپزشکی خیلی خیلی شلوغ کار کردم. اونجا خیلی چیزا یاد گرفتم. بعدش دیگه هر جا میرفتم واسه مصاحبه التماس میکردن برم سر کار! منتها من دیگه با حقوق کم نمیرفتم! خلاصه تا پارسال قبل از باردار شدنم، کار میکردم و درامدم خوب بود.

میخوام بگم که تجربه باید داشته باشی واسه اینکه بهت کار با درامد خوب بدن

منظورم همون پرستاره یعنی به عنوان پرستار استخدام میکنن؟ اخه پرستارا هم آمپول و سرم میزنن دیگه.

عزیزم اگه اینجوریه خوب برو پرستارشو کاری نداره که یاد بگیر امپول بزنی بعد برو توی اون لباس ای کرونا شیفت بده ساکشن کن NGTبزار دارو بده وهزاران کار دیگه...

2738
تزریقات بهت نمیدن باید پزستاری کنی ولی میتونی کمک بهیار اگه اشتباه نکنم اسمشو بشی بیمارا رو جابجا ...

منم راهنمایی میکنی من دوره های نرسو گذروندم الان میتونم وارد بازار کار شم ولی  دوست دارم برم تزریقاتم یاد بگیرم بنظرت بازار کار کدومش خوبه 

سلام وقت بخیر .

من دوره کمک پرستاری و تزریقات رو کامل سپری کردم . میتونم به عنوان پرستار توی بیمارستان کار کنم ؟؟ یعنی پرستار باشم میشه؟؟ چون کامل دوره ها رو تموم کردم مدرک دارم