2737
2739
عنوان

چطور مادرشوهر جادوگرمو بچزونم????

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 52 پست
وای اصلا اون لحظه ک از لج من با عروساش گرم میگیره کم میمونه اشکم دراد

واسه چی حرص میخوری اون فهمیده چطوری کاری منه تو حرص بخوری تو هم اصبا به روت نیار با شوهرت بگو بخند شوخی کن

دمت گرم✌عین من الاان فهمیدم پچن ارزش حرف زدن باهاشونو دارن نه اینکه بخوای سر اینا با تخم در رفتشون ب ...

دقیقا! من ده ساله ازدواج کردم! اوایل از مادرشوهر خواهر شوهرم که ناراحت میشدم به شوهرم میگفتم! شوهرم هم میرفت میذاشت کف دستشون! ولی الان برام مهم نیسن! هرچی هم بگن یه گوشم دره یه گوشم دروازه! به شوهرم نمیگم اصلا که چی شد چی نشد! چون واسم مهم نیسن

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا رفتار بقیه باعث میشه که شما کل ساعتها و روزهاتون خراب بشه ؟؟ تاپیک تجربیات گرانبهای منم بخون به ...

واقعا عنشون در میاداااا.اینا فقط میخوان غم و دعوای مادو ببینن.کلک بلاییااااااا👅👅.حالا بگو ک پیش شوهرت راجع اونا حرف میزنی؟؟؟

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
2728
دقیقا! من ده ساله ازدواج کردم! اوایل از مادرشوهر خواهر شوهرم که ناراحت میشدم به شوهرم میگفتم! شوهرم ...

منم دهسال ازدواج کردم☺منه احمق تااازه حالیم شد.امشب چنتا حرکت دیدیم ازشون البته شوهرم شاهد بود..همونجا حرفمو زدم ولی بعدش شاد و شنگول بودم یعنی ب ک ونمم نرسید حرفت و اصلااا اومدیم خونه ی کلمه نگفتم ولله ارزششو ندارن دیگگگه ابدا نمیخوام ازشون ی کلمه حرف خوش یا ناخوش اصلاا هیچی بزنم

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
واقعا عنشون در میاداااا.اینا فقط میخوان غم و دعوای مادو ببینن.کلک بلاییااااااا👅👅.حالا بگو ک پیش شو ...

هرگز حرف نزدم تا حالا.حتی یه بار هم شکایت نکردم....

شوهر من پولدار بودن ما هم فقیر ... مادرشوهرم اینا خیلی طول کشید تا قبول کردن من عروس شون بشم و تقریبا دو سال هم کنایه شنیدم ازشون...

اونقدر سیاست مداری کردم که الان با من مشورتم میکنن واسه خریدهاشون و... کلی احترامم را دارن 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2740
منم دهسال ازدواج کردم☺منه احمق تااازه حالیم شد.امشب چنتا حرکت دیدیم ازشون البته شوهرم شاهد بود..همون ...

درستش هم همینه! مگه ما چند سال میخوایم عمر کنیم! که با طعنه و کنایه ها و بداخلاقیای بعضیا زندگی رو به کام خودمون حروم کنیم?

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
از سیاستات بگو تورو خدا.حوصله تاپیک گشتن ندارم😦😦

کل مطلب در تاپیک تجربیات گرانقدرم خلاصه شده .تاپیک هم همیشه قفل بوده.هیچ کامنت اضافه ای از بقیع نیست.همه ش مطالب خودم هست ...

صفحه اولش روزای بی سیاستی م هست و صفحه دوم و سوم روزای عالی زندگیم ..

دیگه بنویسم تکرار مکرراته و در حوصله ام نیست خدایی...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
مخصوصا امشب ک شب عزیزیه😔الهی ک تیکه تیکه بشن 

من آرزومه هر چه زودتر تو تشییع جنازش شرکت کنم 

الهی تصادف کنه بميره دیه شو بگیریم حالشو ببريم الهی تو همین ماه محرمی بمیره

من آرزومه هر چه زودتر تو تشییع جنازش شرکت کنم  الهی تصادف کنه بميره دیه شو بگیریم حالشو ببريم ...

واس منم الهی سکته کنه فلج بشه ببین داره زجر میکشه بس ک زجرم داد بس ک زندگبمو تالخ کرد بس ک مشکلمو زد ب سینم.بس ک فتنه زندگیم شد بسکه شوهرمو پیر کرد بس ک گریه طفلمو دراورد😢😢😢خدااااایـــا تورو به این شب عزیز قسمت میدم ک عدالتت واسم روشن شه و تقاص تموم دل شکستنامو بگیری.وای چ جاهایی ک صدای شکستن قلبمو میشنیدمو بازم میخریختم تو دلم😔

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪