2726
عنوان

چطور مادرشوهر جادوگرمو بچزونم????

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 52 پست

همین ک شوهرت پشتته خداروشکرکن.ازهمین بیشتر حرصشون میگیره بخدا.من اگه جاتوبودم شوهرم عین خیالشم نبود

خدایااون دنیا اگه خواستی گناهای یواشکی مونو نشون بدی....گریه های یواشکی مونم نشون بده😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همونجوری که دوست داری عروستون بامامانت اونجوری رفتارکته

بنطر من مهم دل خودته اونجوری که حالت خوب میشه باهاش رفتار کن جوریکه بعدا پشیمون نشی عذاب وجدان نگیری نترسی بی احارامی نکنی و نبینی و...

کاش که همسایه ی ما میشدی هرروز میدیدمت انقدر دلم برات نمیتنگولید😭😭😭😭😭
2728
اصلا طوري رفتار كن كه انگار نميبينيش

وای اصلا اون لحظه ک از لج من با عروساش گرم میگیره کم میمونه اشکم دراد

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

چرا رفتار بقیه باعث میشه که شما کل ساعتها و روزهاتون خراب بشه ؟؟

تاپیک تجربیات گرانبهای منم بخون به کارت میاد.من باشم با اعتماد به نفس با جاری هام حرف میزنم و مادرشوهرما نگاه نمیکنم.مثلا به جاری م میگم وای فلانی امروز خوشکل شدی چی زدی به پوستت...

خلاصه زن ها همینطوری جذب میشن دیگه‌.جاریتم میاد طرف تو و باهات کیف میکنه حرف بزنه مادرشوهرتم بره تو افق محو شه !

روزهای جوانیت و لحظات زندگیت را  با رفتار مادر شوهرت قاتی نکن. 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
وای اصلا اون لحظه ک از لج من با عروساش گرم میگیره کم میمونه اشکم دراد

فكر كنم ميدونه خيلي حساسي 

داري اذيتت ميكنه 

تو اصلا به روي خودت نيار 

نقطه ضعف تو گير اورده همين

خدایا شکرت 🙏🏻
هرچی کم محلی کنی نادیده بگیریش حالش بیشتر گرفته میشه ناراحتیت ببینه خوشحاله

دقبقا.منم امشب پدرش تیکه انداخت منو منم اول رفتم ی گوشه کز کردم دیدم مادرشوهر پرواز ب مقصد لس انجلس بود بعدش شروع گردم ب لبخند زدن و شوخی باشهرم ک یعنی زدم ب ک ونم👋.دیدم قیافهاشون مثل ببر خسته بود👊

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
2706