2737
2739
منم گرفته 😢 ای خدا چی میشد کارش جور میشد میومد جلو ..خدا خیرشون نده جونا رو اذیت میکنن .....چقدر ذو ...

عزیزم ایشالا درست میشه ،ولی سخت نگیرن خانوادت برا مراسم و اینا با کم ترین ها هم میشه شروع کرد اگه همو دوست دارید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم گرفته 😢 ای خدا چی میشد کارش جور میشد میومد جلو ..خدا خیرشون نده جونا رو اذیت میکنن .....چقدر ذو ...

ان شاءالله که خیره عزیزم شاید یه کار بهتر براش جور شد خدا رو چه دیدی

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
2728

من زنگ زدم به مامانم یه چیزایی گفت خیلی دلم شکست زنگ زده بودم خیر سرم عید تبریک بگم امشب حالم خوب بود روزه بودم تولد شوهر مم بود خیلی خوشحال بودم ولی شبمو خراب کرد

عزیزم ایشالا درست میشه ،ولی سخت نگیرن خانوادت برا مراسم و اینا با کم ترین ها هم میشه شروع کرد اگه هم ...

نه بابا خانواده من سختگیر نیستن خودش میگه عاقلانه نیست بیام جلو بگم چی ...کارش گفتن مرداد هنوز جور نشده😢

یه زمانی دعوا میکنید اگه بیشتر بشه فقط سکوت میکنید خدا نکنه به سکوت برسید ،پس کم تر دعوا کنید موقع ع ...

هعیی چی بگم واسه اینکه سه ماهه خانوادمو ندیدم گقتم عیده بیا بریم کلی توهین کرد بخانوادم حرف زشت زد به مامان بابام زد تو صورت خومم و گرفت خابید😔😞😞

2738
بچه ها شما واسه تبریک عید زنگ زدین ب خانواده هاتون؟؟؟؟_ یا عیدش الکیه😆😆😆

ما زیاد جدی نمیگرفتیم اما از وقتی ازدواج کردم شوهرم  میگه زنگ بزن تبریک بگو بریم خونه بابات اینا میریم خونه پدر شوهرم ان شاءالله که عید همه مبارک باشه و گره از کار و زندگی همه باز بشه آمین

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️

ب مبارکی و میمنت ماهم الان قهرکردیم😆 پرووو همش بمن میگه یکم برو اونورتر جام نیست رو تخت..منه بدبخت ی کوجولو جا میگیرم..منم گفتم خو انقد رااااحت نخواب جا منم هست بش برخورد پاشد رفت بیرون😂😂😂😂 تازه بم میگه بیدارم نکنیا میخوام بخوابم گفتم شب خوش 😆 اخیش حالا جا وا شددددد

ما زیاد جدی نمیگرفتیم اما از وقتی ازدواج کردم شوهرم  میگه زنگ بزن تبریک بگو بریم خونه بابات این ...

خیلیم عالی..اخه میدونی من با خانوادش مشکل داریم باهم.بعد برام خوشایند نیست من تنها ب خانوادم زنگ بزنم اخه مدتیه اونم لج کرده با خانوادم چپ شده چرا که من با خانوادش قهرم..حالا نهایت خودم فردا زنگ میزنم ب بابا مامانم که شوهرم سرکاره...بخدا سر ی سری چیزا دلمو خووون کردن ...فقط همیشه میگم هرکاری باهام کردین ک بقول خودتون خوب بوده کاراتون سر دختراتون بیاد

ب مبارکی و میمنت ماهم الان قهرکردیم😆 پرووو همش بمن میگه یکم برو اونورتر جام نیست رو تخت..منه بدبخت ...

😂😂😂😂😂 غاصب تخت رو کلا غصب کردی

خیلیم عالی..اخه میدونی من با خانوادش مشکل داریم باهم.بعد برام خوشایند نیست من تنها ب خانوادم زنگ بزن ...

عزیزم ان شاءالله که خدا به زندگی و دلتون آرامش بده منم با خانواده شوهرم زیاد گل و بلبل نیستیم اما شوهرم تازه تازه داره پشتم در میاد چون چند بار اتفاقی به چشم خودش دیده کارهایی که باهام کردن 

2706