2733
2739

کاملا سلیقه ای من روش خانم دکتر خوانساری نیا رو خیلی دوس دارم خودم برای جراحی پلک رفته بودم پیششون اما کسایی که میومدن و عمل کرده بودن انگار کانتور شده بودن خیلی ظریف و قشنگ بود کارشون
این پیج اینستاشون هم شماره هم نمونه کاراشون داخلش
آدرس مطب شون هم فلکه دوم صادقیه ، بلوار آیت الله کاشانی ، نبش گلستان شمالی (ساختمان پزشکان) ، پلاک 9 ، بلوک 3 ، واحد 5

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
دکتر من موقع مشاوره گفت خانم شما همیشه ۳۰ یا ۴۰ ساله نیستی که از یه سنی به بعد بد میشه بینی نیمه فان ...

فانتزی بد میشه؟؟

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌

دختر دایی من بینیش و قبلا عمل کرده بود و اصلا خوب نشده بود خیلی ناراضی بود و. همیشه میخواست که بره ترمیم انجام بده . الان رفته پیش دکتر حسن پور که براش دوباره عمل کنه ، نمونه کارای ترمیم دکتر رو دیدیم عالی بود . https://www.drhasanpoor.com/

2706