2737
2734
عنوان

ابری بودن اسمان دل

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 59 پست
نگو این حرفو ، داغ دردش از رها شدن کمتره ، تو الان میدونی کسی بوده که دوست داشته اما تقدیر اونو زودت ...

حداقلش خودمو بجایی میرسوندم با با کسی بهتر از اون اذواح میکردم تا روزی خبر بهش رسید به چع جایگاهی رسیدم. بفهمه لایقت مخاد داشتن من

گفتم بیا بریم مشاوره بیا اصلا تو همه تقصیرارو هم بنداز گردن من اما بیا بریم حل کنیم ، گفت بیام که چی ...

اگه تورو دوست داشت اینکارو نمیکرد. ولش کن برو کلاس ورزش شنا کتاب خونه سرتو گرم کن. سر کار برو. 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حداقلش خودمو بجایی میرسوندم با با کسی بهتر از اون اذواح میکردم تا روزی خبر بهش رسید به چع جایگاهی رس ...

میدونی دوستم از این جهت گفتم که نگی ای کاش منو رها میکرد چون خیلی تلخ تر و سخت تره ، و دیگه چه فایده ای داره اثبات اینکه لیاقت مارو نداشته؟خودمونم خوب میدونیم که این حالت رو کم کنی و از سر انتقامه شاید اون ذره ای بسوزه اما روح ما که التیام پیدا نمیکنه . چی میتونه ذهن مارو از خاطرات پاک کنه؟هیچی

الهی که امضای خدا پای تمام ارزوهای قشنگتون باشه
اگه تورو دوست داشت اینکارو نمیکرد. ولش کن برو کلاس ورزش شنا کتاب خونه سرتو گرم کن. سر کار برو.

من همه کار میکنم اما احساسم زندگیمو کنترل میکنه جوری که الان حس میکنم فلج شده زندگیم ، مردم ولی پلک میزنم ، نمیتونم به غیر اون کسیو ببینم ، درسته اون منو دوست نداشت و رفت اما من دوست داشتنم مدل اون نبود ، دوست داشتنم تا ابد بود😔

2731
من خودم ازفراق دوری لبریزم. حالت نمیدونم شبیه منه یا شدتش چطوریه. فقط کاش یه راهی بود برای نجات خودم ...

دلتنگی و دوری ماهیتش یکیه ، کسیو دوست داری که دیگه بهش دسترسی نداری و نیست و این سخت ترین قسمت زندگی هر انسانیه

اخه تا کی باید تحمل کنی. همش زندگیت میشه حسرت. ادم حسودی نیستم ولی زندگی دیگران ببینم یاد زندگی خودم میفتم ناخواسته دلم میشکنه من هرروز باید دلم بشکنه توخیابون زن وشوهری باهم راه برن من تمام زندگی مرورمیشه برام میگم کاش الان بودش دستش میگرفتم

اخه تا کی باید تحمل کنی. همش زندگیت میشه حسرت. ادم حسودی نیستم ولی زندگی دیگران ببینم یاد زندگی خودم ...

منم مثل خودتم ماشین عروس میبینم یا کسایی که بعد از من ازدواج کردنو میبینم دلم میگیره واسه اونا ارزوی خوشبختی دارم اما خودم از درون نابودم که چرا باید من کسیو که دوسش داشتم دیگه نداشته باشم😔متاسفانه کاری از دست کسی برنمیاد جز خدا که به روش خودش اروممون کنه😔

2738

ببخشید میتونم بپرسم آشنایی و ازدواجتون ب چ صورت بود 

من هم خواستگاری داشتم ک با اصرار اومد و ی مدت موند و از بچگی هم همو میشناختیم و بدون دلیل هم رفت و برای من همیشه ی سوال موند ک واقعا چرا؟

ببخشید میتونم بپرسم آشنایی و ازدواجتون ب چ صورت بود  من هم خواستگاری داشتم ک با اصرار اومد و ی ...

تو دانشگاه اشنا شدیم یعنی منو دیده بودن و پسندیده بودن و پیگیر شدن و یه مدتی صحبت و بعد ...متاسفانه این چراها رو هیچ کس نمیتونه جواب بده چون فقط خدا میدونه و خود اونا

2706