2733
2739
من اینجارو برای خواهرم تو گوشیم دارم بیشتر که بیست سال بزرگتره و بچه داره  ولی نظرسنجیاشو دوست ...

بهر حال  اینجا جای مناسبی نیست چون از هر موردی صحبت میشه و باعث میشه فکرت هزار جا بره   بعنوان ی دبیر بهت توصیه میکنم  هر چند لحنم ممکنه خوب نباشه  کسی تورو و روحیه و استعدادت رو نمیشناسه  مشورت با دبیر و خانواده همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت نظر خواهی میکنی اما بقیه رو نصیحت   عجبا

خب منم حتما می‌خوام یکی از اینارو برم نمی‌خوام که هیچکدومو نرم گفتن تیزهوشان گفتم به نظرم از دست نده نظرمو گفتم فقط

بهر حال  اینجا جای مناسبی نیست چون از هر موردی صحبت میشه و باعث میشه فکرت هزار جا بره   بع ...

از نظر شما مدارس شاهد چطورن عزیزم?? 

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2731
دوستان چطورمیسه تیزهوشان قبول شد باید چیکارکرد من خواهرم کلاس دوم هست چیکاررباید کرد از الان

پسر من متوسطه اول قبول شد بخاطر سختگیری و اینکه لازم نمیدیدیم نزاشتیم بره فرستادم نمونه   کلاس اضافه ریاضی وعلوم و حل تست داشتن امسال تیز هوشان دهم قبول شد کتاب کمک اموزشی و تست زیاد کار کردباید قدرت تحلیل داشته باشن و تست بزنن

از نظر شما مدارس شاهد چطورن عزیزم??

مناطق باهم فرق میکنه اما از مدارس عادی بهترن چون تقریبا گزینشی هستن  بچه ها درسخونترن  بچه های فرهنگی زیاد داره  نسبت به مدارس عادی اکثرا مشکلات  کمتری دارن  البته اصفهان رو خبر دارم  بقیه رو نمیدونم

2738
مناطق باهم فرق میکنه اما از مدارس عادی بهترن چون تقریبا گزینشی هستن  بچه ها درسخونترن  بچه ...

مرسی گلم،برای پایه هفتم پسرمو تو شاهد ثبت نام کردم

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
کار خوبی کردین  موفق باشین

😘😘😘

مامان من معلمه و میگه مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان بچه ها رو خسته میکنه و اذیت میشن و گاها تحت فشار روحی قرار میگیرن و همش تلاش میکنن که از بقیه جلو بزنن و زمانی که نتونن آسیب میخورن 

اتفاقا دختر منم تیزهوشان قبول شده، چند روزه خونمون بحث که بنویسمش یا نه

توی مدارس دولتی آموزش دوستانس و فضا گرم تره ولی تو مدارس تیزهوشان نمونه این طور نیست مامان من معلمه و میگه شاید بچه ها درس خون از آب دربیان ولی بیشترشون زیر فشار روحی هستند چون همش تلاش میکنن از بقیه بهتر باشن و اگر نتونن بهتر از بقیه باشن دچار فشار روحی میشن