2737
2734
عنوان

باردارم ....‌چرا ندارم پس ؟

157 بازدید | 15 پست

هیچ علائمی ندارم . هفته ۱۶ هستم .‌منتظره جوابه سلفری هستم . هفته دیگه میاد . اصلا هیچ علامتی ندارم . حسش نمیکنم . فقط شبا شکمم سفت میشه و میاد جلو .‌شما تو این هفته چه علایمی داشتین ؟  دکترمم نمیزاره سونوگرافی برم میگه خوب نیست تا استرس میگیری پاشی بری . هفته ۱۱ رفتم دیگه خبر ندارم ازش که چجوریه . شما تو این هفته علایم داشتین ؟  تکوناشو حس میکردین ؟  🥺🥺🥺🥺

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

هفته ۲۰ بعضیا ۲۵ حس میکنن تکوناشو حالا ک خیلی زوده

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
2740

من همین الانشم همینطورم فقط یه هفتس گاهی وقتا تکوناشو حس میکنم هفته 21 هستم

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2706