2733
2734
عنوان

درمان شقاق بدون عمل

809 بازدید | 10 پست

بچه هااا سلاااام 

الهی هزارمرتبه شکر بلاخره بعداز یک سال درگیری مداوم با شقاق و تقریبا سه سال هم بطور منقطع بلاخره فهمیدم چکار کنم تاخوب شم

اگر یادتون باشه ماه پیش تاپیک زدم که دکتر گفته باید عمل کنم یادتونه؟ گفت بعداز چهل روز بیا مطب و اگر خوب نشده باشی باید عمل کنی

من که خیلی ترسیده بودم عهدکردم پیگیر درمان باشم تاعمل نکنم

اوضاعم خراب بودا همش خون ریزی و درد فقط گریه میکردم

داروهاییم که ماه پیش داده بود منووحشتناک چاقم کرده بود و دیگه بدتر تاجاییکه شربتاشو گذاشتم کنار و رو آوردم و کارای خونگی الان تقریبا ۴۰ روزه من دیگه نه خون دیدم نه درد دارم نه یبوست دارم به حمدالله باورم نمیشه گفتم بیام به شماهام بگم حالا تو پست بعد میگم اینجا جانمیشه 

میشه  دست از طلب ندارم تا کام دل برآید

دکتر بهم دوتا پماد آنتی همورویید و یک زایلو ژل داد

همراه شربت

من یکسال بود انواع شربتارو امتحان میکردم وبااونا معدم کار میکرد 

وگرنه درحالت  عادی معدم وقتی کار میکرد اول اجابت مزاج سفت بود و باعث خون ریزی میشد

شربتا وزن منو بدجور بالا برد متاسفانه

اواسط ماه پیش بود بخاطر بالارفتن وزنم افسرده شدم دیدم اونقدام خوب نشدم وگفتم اگر اینجور باشه بایدعمل کنم حتما  ازعمل میترسیدم واینکه اگر یبوست تااخرباشه باهام بازم اسیری دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اومدم رو آوردم به کارای خونگی

صبح ناشتا یک لیوان آب ولرم میخورم بعدم صبحانه در طی روز یک شیشه آب دارم توش تخم شربتی میریزم و در کل روز اونومیخورم 

روی برنجمم روزانه دو قاشق غذاخوری روغن کنجد میریزم 

همراه غذا کلی کاهو میخورم

و مهم ترینش که به من جواب داده شب دقیقا قبل خواب دیگه شربت نمیخورم  بجاش یه لیوان شیر سرد با سه شیره یا پنج شیره  میام دوقاشق تو شیرم میریزم وهم میزنم میخورم بعدشم دوتا دونه انجیرکوردی میخورم و میخوابم 

روزی یکبار تو لگن اب گرم میشینم

پمادانتی هموروییدم قبل خواب روی موضع میزنم تاصبح 

صبح که بیدار میشم کمی روغن زیتون فرابکر رو به موضع میزنم کمی هم داخل معقد 

گاها صبح ها تولیوان اب گرمم که ناشتا میخورم نصف قاشق چایخوری اسفرزه هم میریزم که خوبه

غذاهای آب دارهم زیاد استفاده میکنم حواسمم به رژیم غذایم هست

برگه زردالو استفاده میکنم میوه های اب دار میخورم

بچه ها ینی من که از یبوست رنج میبردم ودرهفته یه باریا دوبار دفع داشتم الان راحت شدم هرروزه دفع دارم و مهم تراینکه بدون یبوست

شماهم روال بدنتونو پیدا کنید مطمینا خوب میشین

حتی اون زائده هم الان بعداز چهل روز کوچک شده 

درضمن فعالیت ورزشی روزی نیم ساعتم دارم مثل رقص یا پیاده روی از وقتیم شربت رو قطع کردم و رژیمم گرفتم واقعا وزنم کم شده خیلی خوشحالم خیلییییی

2738

پماد ام جی هم عالیه گلم 

و آب ولرم چند لیوان در روز حتما بخوریم

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝