2733
2734

این ماه قراره برم برای میکرو توروخدا واسم دعا کنید دوتا ای یو ای منفی داشتم الانم دارم قرص جلوگیری میخورم تا سی ام برم واسه گرفتن داروهای اصلی دعام کنید مثبت بشم

دوست عزیزم واسه بارداریم یه صلوات میفرستی 😍😍

ایشالله  مشکل از خودته   

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایشالله  مشکل از خودته  

ان شالله خداخیرت بده عزیزم....خودم تنبلی تخمدان دارم شوهرمم اسپرمش در حد متوسطه  واریکوسل داره .

منم امروز خيلي دلم گرفته همش بغض  دارم

خونه بابامم شوهرم سركارع

اگ خونه بودم ي دل سير اشك ميريختم 

آخه چرا .....

بخداقسم سنى ندارم واسه اينهمه غم

من واسه تو دعا ميكنم تو واسه من

انشاالله ب حاجتمون برسيم و زود مامان بشيم💔

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....
2738
ان شاءالله ک زودی مامان شی 

ممنون عزیزم با دعای شما ان شالله شمام هرچی میخوای خدا بهت بده  ان شالله دوران بارداری خوبی رو داشته باشی و نی نی نازتو بسلامتی بغل کنی

ممنون عزیزم با دعای شما ان شالله شمام هرچی میخوای خدا بهت بده  ان شالله دوران بارداری خوبی رو د ...

فدات اجی مرسی 

😘😘😘

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
منم امروز خيلي دلم گرفته همش بغض  دارم خونه بابامم شوهرم سركارع اگ خونه بودم ي دل سير اشك مير ...

چشم عزیزم  ان شالله ک بزودی مادر میشی برات ۵تا صلوات میفرستم غصه نخور ان شالله بزودی مامان جون میشی

ان شالله خداخیرت بده عزیزم....خودم تنبلی تخمدان دارم شوهرمم اسپرمش در حد متوسطه  واریکوسل ...

ماهم  همینجور😥

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
انشاالله خدا به اين روز عزيز  يه بچه سالم و ناز بهتون بده

ممنون عزیزم ان شالله شمام هرچی میخوای خدا بهت بده بزودی