2733
2734

دوستان دخترم 21 ماهشه وزنش خوبه 

دکتر واسش شربت راسیپ نوشته آخه میلش به غذا کم شده 

ولی در موردش چیزای خوبی نشنیدم 

تجربه ی شما چیه 

دکتر برای پسر بیست و یک ماهه منم نوشته.دو سه روز تولد اشتهاش خوب شده بود خوابشم بیشتر شده بود.بعد چند روز دیگه تاثیری نداشت

زندگیمون خالی از غم و ماتم بود...شاد بودم وقتی سن و سالم کم بود
دکتر برای پسر بیست و یک ماهه منم نوشته.دو سه روز تولد اشتهاش خوب شده بود خوابشم بیشتر شده بود.بعد چن ...

تو نت ازش جالب نگفته بود ترسیدم بهش بدم 

بنظرت چیکار کنم 

پسر شما چند کیلو ؟؟

از اشتهاش راضی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو نت ازش جالب نگفته بود ترسیدم بهش بدم  بنظرت چیکار کنم  پسر شما چند کیلو ؟؟ از اشتهاش ...

نده عزیزم.پسر من 3سالشه 12کیلو.من گرفتم یه مدت دادم اشتهاش باز میشد ولی شدیدا بدقلق و عصبی شد الان بعد دوهفته هنوزم اثر گذاشته روی اخلاقش و بدقلق و بد اخلاق شده.

دیروز از دکتر پرسیدم گفت نده اصلا.یه شربت اشتها اور کودکان باریج نوشته براش بگیرم 

2728
تو نت ازش جالب نگفته بود ترسیدم بهش بدم  بنظرت چیکار کنم  پسر شما چند کیلو ؟؟ از اشتهاش ...

قرص سیپروهپتادین مامانم میداد به داداشم.اشتهاش باز شده بود.

پسر من ۱۲ کیلو بود.دو هفته غذا نخورد بردم دکتر نیم کیلو کم شده بود.آهن و مولتی ویتامین شو عوض کرد و یه دونم راسیپ نوشت.

من اصلا از اشتهاش راضی نیستم.باورت میشه از صبح تا الان هیچی نخورده؟

نده عزیزم.پسر من 3سالشه 12کیلو.من گرفتم یه مدت دادم اشتهاش باز میشد ولی شدیدا بدقلق و عصبی شد الان ب ...

باشه نمی دم 

چون دخترم همیجوری بدقلق و بیشتر دارو ها عصبیش میکنه حوصلا دردسر ندارم 

شایدم من روی اشتهاش حساس شدم چون داره دندونم در میاره 

منم شنیدم شربت اشتها بچه عصبی و بدغلق میکنن. 

پسر من کلا زیاد اذیت میکنه شربتو میدادم بدتر می شد.فکر میکردم چون گرسنه ش میشه اونجوری میکنه دیگه ندادم

2738
باشه نمی دم  چون دخترم همیجوری بدقلق و بیشتر دارو ها عصبیش میکنه حوصلا دردسر ندارم  شاید ...

دختر شما چند کیلوعه و غذاش چطوره؟

خیلی رو اعصابشون تاثیر میزاره خیلی عصبی و نق نقو میشن جوری ک خودت نمیکشی بهش بدی من دوهفته دادم پشیمون شدم هرچی اشتها داشته باشه میخوره

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
قرص سیپروهپتادین مامانم میداد به داداشم.اشتهاش باز شده بود. پسر من ۱۲ کیلو بود.دو هفته غذا نخورد بر ...

وای راست میگی 

دختر من 150 تا شیر خشک خورده 

تخم بلدرچین دوتا 

یه بشقاب سوپ 

ولی به نظرم کمه 

بچه بدغذا خیلی بده 

قرص سیپروهپتادین مامانم میداد به داداشم.اشتهاش باز شده بود. پسر من ۱۲ کیلو بود.دو هفته غذا نخورد بر ...

چندسالشه ؟پسر من مدام مریض میشه ی مدت خوب شده بود غذا میخورد شد ۱۲کیلو الان ی ماهه باز چیزی نمیخوره شده ۱۰ کیلو ۲۶ماهشه

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
چندسالشه ؟پسر من مدام مریض میشه ی مدت خوب شده بود غذا میخورد شد ۱۲کیلو الان ی ماهه باز چیزی نمیخوره ...

۲۱ ماهه ست.هیچی نمیخوره از گرسنگی اذیت میکنه.خیلی خستم کرده

11 کیلو 300  اشتهاش معمولی ولی اینکه بگم میشنه قشنگ غذاشو می خوره دروغ گفتم صد جور ادا در میار ...

پسر منم با هزار جور اسباب بازی و ادا درآوردن یکم میخورد راضی بودم.ولی الان نزدیک یه ماهه صبح تا شب یه وعده غذا نمیخوره.علتشم معلوم نیس

2706