2733
2734
عنوان

دلم میخوادهمین الان...

518 بازدید | 71 پست

یه اغوش گرم..محبت..یه جا که یه دیقه دلم اروم بگیره..یکی یه بلدباشه نازبکشه..زبونش نرم باشه..دلم یه میخوادیکم دخترونگی کنم..بچگی کنم..ازاین مسولیت ها..مادربودنه..همسربودنه..خلاص شم..دلم...اخ دلم..😔

ازحذف کردن ادماازتوزندگیت نترس.....زندگی قانون لیاقت هاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من الان دلم صدای امیر و می خواد.........

امیر  کیه 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738

من دلم ناهار میخواد 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

سن  یه عدد  سعی نکن به خاطر سنت یا چیز دیگه بچگیاتو کنار بذاری...مادر و همسر هستی بازم میتونی بچگیاتو کنی...البته دیگه زیادی نه😑😅

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

ولی ناگفته نماند منم دلم علیرضا رو میخواد😑😍😸🙈🙈لعنتی نمیااد چرا😭هرکه تایپک منو میبینه یه صلوات بفرسته علیرضام مال من بشه😅😍😻🙈🙈🙈

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
الهییی چیشده😥😓 عزیزم ک انقد ب هم ریختت

شوهرم..پسم میزنه..خودش انگار ن انگار..نه محبت میکنه..هیچی هیچی...کم اوردم..بازم میرم سراغش ک حرف زنم..اما جواب نمیده..نگامم نمیکنه..دیشب باهاش فقط خواستم شوخی کنم ولی دعوام کرد...سکشتم..خیلی بد شکستم

ازحذف کردن ادماازتوزندگیت نترس.....زندگی قانون لیاقت هاست
2706