2733
2734
عنوان

عیدی نو عروس

122 بازدید | 15 پست

واقعا نمیخوام بگم حسودم

حرفم ب شوهرمم نزدم گفتم اینجا بگم... 

ولی ادم ناراحت میشه  خوب.. حق دارم بشم دیشبی رفتم خونه مادرشوهرم

گف بیا ببین  این وسایل عیدی عروسمونه  بببین خوبه فردا  یعنی عصر امروز ببریم براش

دیدم یه نصف ی گوسفند کلی لباس و میوه وشیرینی و..

ک گف میخوام بدم  بیرون  مرغ و گوشتو تزینن کنن  میوه میدم ی میوه ارا سبد بزنه

گفتم مبارکه 

گف توهم بیا گفتم اگه شوهرم از سرکار.. بیاد اکی کنم بریم

شوهرم گفت منم چیزی بدم  باباش گف نه نمیخواد  ماهم چیزی نمیدیم

بعد... مادرشوهرم گف  زشته نه من ۲۰۰میدم ابروی پسرمه

باباش گف  خانم مگه کم خریدم نصف گوسفند ومیوه و..شیرینی پسرت  رفته خرید  لباس کرده براش

همونجا ابجیم شام دعوتمون کرد..شوهرم گف پس ما نمیایم میریم شام خونه ابجیش

گفتم واس من فرق نداره  اگر رفتنی بریم..گف نه

الان گف ن میرم  نه پولی کادویی میدم

من گفتم خودت میدونی بد نباشه...

بعد اس داد ب داداشش من نمیام ببخشید جای دعوتم

گف باشه منم زورمو بزنم یچی بخرم  باقیشو بابابده... بابا ک اصلا هیچی واس ادم نمیده

شوهرم گف الان اونجا بودم کم نزاشته بابا  گف نه دست ادمو نمیگیرن

دلم نیومد ب شوهرم بگم واس من چکار کردن  هیچیییی هیچیی  تو هرچی خریدی واسم اوردی خودت کم یا زیاد اوردی  خانوادت اونوقت چرا نمیگفتن  ابروی پسرمونه

خلاصه حرفا موند تو دلم  

به نظرتون ب شوهرم بگم  برم  یا کادوم بدم یا نه

ب شوهرت با سیاست بگو جبهه نگیر اصلا هرچند ک گذشته ها گذشته

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

غصه نخور همیشه همینجوره ،منکه همسرم از خرید طلا و ساخت خونه و خرج عروسی بگیر همشو خودش داد ولی واسه جاریام ،همینایی که گفتمو همشو پدرشوهرم داد ،همیشه جاریا شانسشون خوبه

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
2738
ب شوهرت با سیاست بگو جبهه نگیر اصلا هرچند ک گذشته ها گذشته

اره اخه ناراحت اینم برادرشوهرم میخواد همچی ب نحو احسن باشه عیب نداره ولی زنشو بزرگ میکنه میگه وظیفتونه جلوش کار کنید ب من نگفته ب خانوادش گفته

منم میگم نه برم نه بیام

یجا ماکارداشتیم زنش گف هرکس زندگی خودشو داره

خواستم  فردا دیدمش اگرگف چرا نمیایید بگم دعوت بودیم هرکس زندگی خودشوداره دیگه

اگه دلت نیست لازم نیست بری و کادو بدی. فرقی هم نمیکنه همسرت برات گرفته یا خانوادش مهم اینه از سمت اونا برات هدایا به وقتش آورده شده. شرایط همیشه یکسان نیست، لابد زمان شما مشکلاتی داشتن که نتونستن کمک کنن. الانم شاید جلوی شما گفتن بخشی از هدایا رو ما گرفتیم چون با توجه به گلگی برادرشوهرت امکانش هست همشو برادرشوهرت پول داده باشه. هرچی هست فدای سرت ، تمام اینا میان و میگذرن اصل احساس رضایت و خوشبختی از زندگی مشترک هست

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

دیگه در این حد بود که من واسه خرید ماشین دوروز بعد عروسیمون همه طلاهامو فروختم ،ولی جاریم خواست ی انگشتر بفروشه مادرشوهرم نذاشت گفت من خودم پول میدم چرا بفروشی مردم چی میگن!!!!!

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
عزیزم این قضیه به جاری چه ربطی داره شما از مادر شوهرت باید ناراحت باشی نه از جاریت

مگه ازجاریم ناراحتم

نه 

من فقط از حرکتهای برادرشوهرم که زنشو بالا میبره میگه وظیفس میخوام فاصله بگیرم

قبلترم گفتم خونه خریدم تبریک نگف  الان نیومده خونه من ۱ماهه منتظرن دعوتشون کنم

من میخوام سرد باشم مثل خودش

اره اخه ناراحت اینم برادرشوهرم میخواد همچی ب نحو احسن باشه عیب نداره ولی زنشو بزرگ میکنه میگه وظیفتو ...

ببین شما هرجور دلتون میخواد رفتار کنید . جاری ات حرف درستی زده و شماهم باید همینجور باشید. اولویت شما باید خودت و همسرت باشه، همسرت هم همینجور. هرجا دوست دارید برید هرجا هم نخواستید خیلی راحت نرید. به فشار بقیه هم خودتون رو وادار به کاری که برخلاف میلتون هست نکنید. تنها وظیفه ای که نسبت به بقیه دارید حفظ حرمت هاست و به وقتش جبران محبت ها که دلخوری پیش نیاد. بیشتر از این به میل و تصمیم خودتون بستگی داره

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
اگه دلت نیست لازم نیست بری و کادو بدی. فرقی هم نمیکنه همسرت برات گرفته یا خانوادش مهم اینه از سمت او ...

اره مرسی گلم نه میدونم پدرش داده 

چون انتظار طلا داش داداششش

وو همین اینکه همه  برا زنش یچیزی بدن وبخرن 

باباش دروع نمیگه

اره حق باتوست 

2706