2733
2734
عنوان

من نفسای اخرمه امروز😭😭😭

127 بازدید | 10 پست

این بارداری منو میکشه اخر انقدر حالم بده سرم درد میکنه شدید نمیتونم پاشم از جام حالت تهوع وای خدایا خودت کمکم کن

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو

برو دکتر بهت سرم بزنن اگه واقعا حالت انقدر بده😮

چی میتونی بخوری همونو بخور

میوه نمیخوری؟آب قلم گوسفند چی؟یکم آبلیمو بریز بخور

ببین من خودم غذا درست میکنم اصلا نمیتونم بخورم ولی یکی دیگه درست میکنه زیاد میخورم

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقد بلاهای عجیب غریب سرت بیاد😂😂من تا ۵ ماهگی همین وضعم بود

دقیقا 

اخرای بارداری ادم ب ی درجه ای از عرفان میرسه دلش برا روزای اول بارداری تنگ میشه 

بچه دنیا بیاد ک دیگه هیچی تااااازززززه شروع میشه 😂😂😂😂😂

2728

طبیعیه.من تا پایان هفته ی 13سردرد چشم درد.حالت تهوع.اصلا از بارداری و زندگیم پشیمون بودم.گریه میکردم.اما الان خداروشکر خیلی بهتر شدم.پس تحمل کن

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
دقیقا  اخرای بارداری ادم ب ی درجه ای از عرفان میرسه دلش برا روزای اول بارداری تنگ میشه  ...

من روزای آخر دیگه پنگوئن توی راه رفتن از من الگو برداری میکرد...😂😂 آخرا مرفتم پیاده روی آی به خودم فحش میدادم😂😂میگقتم یکی نیس بگه بچه واسه چیت بود😂😂بعد که به دنیا اومد میگفتم خاک تو سرت مرض داشتی انقد پیاده روی کردی حالا دیدی زاییدی بدبخت شدی؟

قربونش برم الان دوسالشه نفسه نفففففس

برو دکتر بهت سرم بزنن اگه واقعا حالت انقدر بده😮 چی میتونی بخوری همونو بخور میوه نمیخوری؟آب قلم گو ...

منم همینحوریم

2738
پسرمم همینحوری بودم

ببین چیزای چرب و سرخ کردنی اصلانخور و سکنجبین طبیعی درست کن یا کسی برات درست کنه با کاهو بخور ان شالله بهتر میشی

خیارم خوبه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
ببین چیزای چرب و سرخ کردنی اصلانخور و سکنجبین طبیعی درست کن یا کسی برات درست کنه با کاهو بخور ان شال ...

هیچ کیو ندارم چیزی برام درست کنه

هیچ کیو ندارم چیزی برام درست کنه

از مغازه بخر چاره ای نیست

چون‌حالت خوب نیست سخته وگرنه درست کردنش انگار کاری نداره

آب شاه توت طبیعی بخور یا اینکه ۱۰ تا دونه شاه توت بخور بعد روش چایی نبات بخور زیاد نخورس اذیتت کنه خیلی سرده

ولی برای تهوعت فک کنم خوب باشه

خیارم‌ناشتا یه دونه پوست کن حتما نمک بزن بخور