2733
2739
عنوان

چقد خوشحال و راضیم از خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 48 پست
از خود راضی....😂😂😂

همینه که هست شما هرچی دوس داری بگو من عاشق خودمم و با خودم حال میکنم مشکلیه؟ 😊

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم رژیمم الان سه ماه داره تموم میشه و به خودم افتخار میکنم تااازههه من کارم توی فست فودیه و برای ...

عالیه ایشالا منم بتونم همینجور ادامه بدم و خسته نشم 

موفق باشی عزیزم😍😍

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2728
من بیتس کیلوکم کردم از103شدم 83.ولی الان یه ماه بی اراده شدم نه رژیم دارم نه ورزش. شدم85. ازخودم بدم ...

چرا خب حیف نیست انقد زحمت کشیدی نصف و نیمه ولش کنی؟

آفرین به اراده ت  منم پارسال رژیم گرفتم ۱۷ کیلو کم کردم همه گفتن نمیتونی نمیشه مگه تو این شکمو ...

مرسی گلم اخی نی نی😍😍

شکمو با ورزش اب کردی یا فقط رژیم

چرا خب حیف نیست انقد زحمت کشیدی نصف و نیمه ولش کنی؟

نمیدونم چم شده همش گشنه میشم. 

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 
حتما. روز زایمانم ۹۲ کیلو بودم. بعد ده ماه شدم ۷۵‌. تا یک سالگی دخترم میشم ۶۵ 😍😍

ایشالا شبنم جون❤❤

2738
شوخی کرد عزیزم‌ سلام خوبی فدات؟ بهتری😘😍

سلام عزیزدلم اره خوبم ولی حس انتقام شدیدا داره تو مغزم بال و پر میگیره😃😃😃😃

چیش خوبه 😭😳 اصلا به سنش نمیخوره انقد میخوره میخوره ک یه روز میره باشگاه ولش میکنه خودش بدش میادلبا ...

تا خودش نخواد که نمیتونی کاری بکنی ولی مرد چاق اصلا زشت نیست از نظر من سخت نگیر

اره عزیزم کامل رسیدم ن اینا هیچ ربطی نداره وقتی اراده کنی واقعا هیچی جلو دارت نیس من باشگاهم نمیرفتم ...

چه خوووووووب با این حرفت کلی خوشحال شدم پس منم میتونم 

نمیدونم چم شده همش گشنه میشم. 

عزیزم ببخش میگم ولی یه ازمایش بده شاید انگل داری

ادم انگل داشته باشه خیلی گرسنه میشه

2706