2733
2739
عنوان

چقد خوشحال و راضیم از خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 48 پست

آفرین به اراده ت 

منم پارسال رژیم گرفتم ۱۷ کیلو کم کردم همه گفتن نمیتونی نمیشه مگه تو این شکمو میتونی آب کنی؟اما تونستم وشد خیلی حالم خوب بود ولی امسال باردار شدم بااین حال چند ماه بعد تولد پسرم دوباره میرم سراغ ورزش و رژیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد عالی پس تا عید سال ۹۹ تبدیل به یه مانکن میشیم😃😃😋😋

حتما. روز زایمانم ۹۲ کیلو بودم. بعد ده ماه شدم ۷۵‌. تا یک سالگی دخترم میشم ۶۵ 😍😍

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2731
من با تیرویید قبل بارداری رسیدم

جدی؟ یعنی کاملا به وزن ایده آلی که میخواستی رسیدی؟ اخه کم کاری باعث میشه سخت وزن کم شه و ترس منم از همینه

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2740
من فقط یکبار در عمرم رژیم گرفتم و هیجده کیلو کم کردم. الان بچه شیر میدم نمیتونم رژیم بگیرم

ایشالا بعد شیر دهی باز رژیم میگیری تو ارادشو داری

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
مرد که خوبه چاق باشه

چیش خوبه 😭😳 اصلا به سنش نمیخوره انقد میخوره میخوره ک یه روز میره باشگاه ولش میکنه خودش بدش میادلباسبخره اصا دلش نمیاد پول لباس بده میبینه اندازش نیس عصبی میشه اما هربار یه بهونه میاره نره انقد حمایتش میکنم وهولض میدما فایده نداره تاخودش نخواد

کم کاری تیروئید دارم ولی خوشبختانه هرچی میخورم وزنم بالانمیره توعمرم رژیم نگرفتم

وای خوشبحالت

جدی؟ یعنی کاملا به وزن ایده آلی که میخواستی رسیدی؟ اخه کم کاری باعث میشه سخت وزن کم شه و ترس منم از ...

اره عزیزم کامل رسیدم ن اینا هیچ ربطی نداره وقتی اراده کنی واقعا هیچی جلو دارت نیس من باشگاهم نمیرفتم فقط تو خونه ورزش میکردم شکمم تخت تخت شده بود۷۷بودم شدم ۷۰بعد باردارشدم الان ۸۵ام😂البته قدم بلنده اصلا مشخص نی چاقیم خودم لاغری دوسدارم

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
2706