2733
2734
عنوان

نظر بدین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 66 پست
میبینی چه به روز مردم اوردن؟ تازه یه جوری حرف میزد که اگه امروز نبری فردا معلوم نیست چی پیش بیاد

وای پارسال وحشتناک بود از خونه و لوازم خونه تا لباس و وسایل خوراکی همه چی کشیده بالا یکسال همه چی کشید بالا دیگه الان رو یه قیمت میچرخه

میگن هرچندسال اینجوری میشه همه چی میره بالا میمونه تا چندسال بعدش

۳تا رب امروز خریدیم شد۶۰تومن اصن میگم خدایا ۳تارب شده۶۰تومن اخه مگه میشه😭😭😭😭

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
وای پارسال وحشتناک بود از خونه و لوازم خونه تا لباس و وسایل خوراکی همه چی کشیده بالا یکسال همه چی کش ...

اره دوره ی احمدی نژادم یه بار اینجوری شد...بدبختی همیشه هم خریدای ما میخوره به سونامی اینا.

من که رب خودم درست میکنم هم با کیفیت هم به صرفه.

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دوره ی احمدی نژادم یه بار اینجوری شد...بدبختی همیشه هم خریدای ما میخوره به سونامی اینا. من که ر ...

اره دوره اونم اینجوری شد،شوهر منم میگه بپزی خیلی بیشتر صرف داره حیف بالکن ندارم وگرنه میپختم 

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
اره دوره اونم اینجوری شد،شوهر منم میگه بپزی خیلی بیشتر صرف داره حیف بالکن ندارم وگرنه میپختم  

اره کاش درست کنی جدا از بحث اقتصادیش بحث بهداشتشه.

چن شب پیش اخبار یه کارخونه ی رب رو نشون داد که یه وضع فجیع و باورنکردنی داشت کارشناس بهداشت میگفت جالب اینجاست که یه برند معروفم هست.

بشکه های کثیف و پراز کپک و آشغال

2728
اره کاش درست کنی جدا از بحث اقتصادیش بحث بهداشتشه. چن شب پیش اخبار یه کارخونه ی رب رو نشون داد که ی ...

اره اونو منم دیدم

اگه حیاط یا تراس داشتم اصلا رب از بیرون نمیگرفتم رب خونگی کجا این مصنوعیا کجا

2740
سلام آجی جونم مبارکت باشه به دل خوش استفاده کنی عزیزم

فدات بشم عزیزم

انشاالله دل تو آجی خودمم همیشه شاد و زندگیت پربرکت باشه گلم.

خیلی خوشحالم که سرحال میبینمت

فدات بشم عزیزم انشاالله دل تو آجی خودمم همیشه شاد و زندگیت پربرکت باشه گلم. خیلی خوشحالم که سرحال ...

قربونت برم مهربونم خدا خیرت بده که خیر خواهی فدات بشم

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤