2752
2734
من معلمم هر جا نیرم روم یه حساب دیگه باز میکنن خواهرمم پرستاره اونم خیلی تحویل میگیرن  ازش سوال ...

یه سوال بپرسم؟

حقوق معلمی الان چقدره؟

اگه دانشگاه آزاد تربیت معلم بخونم بدرد میخوره؟یا فقط دولتیش خوبه🙁

احتمالا معلمی    پرستار همون تزریقات چیه ک ادای دکتر رو در میاره

عزیزم این چ حرفیه کلی درس میخونن کلی بیماری میشناسن احیانا اقدام فوری پیش بیاد دست بکار میشن

تزریقات چیه

یه سوال بپرسم؟ حقوق معلمی الان چقدره؟ اگه دانشگاه آزاد تربیت معلم بخونم بدرد میخوره؟یا فقط دولتیش ...

بستگی به سابقه مدرک محل خدمت داره  اگه استخدام باشه همه رو میگیرن دولتی قبول شدنش سخته 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
2731
این کارای بهیار و کمک بهیار و خدماتیه ها ن پرستار

تازه مثلا تو بیمارستانای دولتی خدمه ها هم این کارو نمیکنن   چ برسه ب پرستار   عجب

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
یه سوال بپرسم؟ حقوق معلمی الان چقدره؟ اگه دانشگاه آزاد تربیت معلم بخونم بدرد میخوره؟یا فقط دولتیش ...

یعنی چی دانشگاه آزاد تربیت معلم بخونم

معنی نداره که

تربیت معلم یا همون فرهنگیان خودش یه دانشگاهه

رشته های دبیری داره، از اول استخدام آموزش پرورشن

قبول شدنش هم چندان ساده نیست

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚
عزیزم این چ حرفیه کلی درس میخونن کلی بیماری میشناسن احیانا اقدام فوری پیش بیاد دست بکار میشن تزریقا ...

میدونی   من خیلی زیاد بی احترامی دیدم از همین پرستارا  و دخالت و مسخره کردن و...  دلسردم از نوع برخوردشون 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
معلمی بابا . پرستار زیر دسته دکتره . از دکتر خیلی حرف باید بشنوه . لگن بگیره زیر مریض واسه دستشویی . ...

کی گفته پرستار باید لگن بزاره؟

شخصیت از جایی شروع میشه که مقایسه اونجا رو ترک کنه.  
من معلمم هر جا نیرم روم یه حساب دیگه باز میکنن خواهرمم پرستاره اونم خیلی تحویل میگیرن  ازش سوال ...

عزیزم ز دانشگاه ازاد یا غیر دولتی میشه معلم شد 

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞

سلام دوست عزیز،من پرستارم شوهرم معلمه ،پرستاری واقعا سخته اصلا هم پرستیژ نداره زندگی نداری من همش شیفتم شوهرم همش تعطیل،ما پرستارا داغونیم بخدا، اشتباه نکن معلمی بزن،حقوق شوهرم هم بیشتره 

احتمالا معلمی    پرستار همون تزریقات چیه ک ادای دکتر رو در میاره

اشتباه شما اینجاس که پرستارو تو تزریقات میبینین...در حالی که کلی کتاب برای هر یک از مشکلات داره...گوارش...پوست...بیماری های کودکان... کتابای آی سی یو سی سی یو که خودش به تنهایی یه کتاب ششصد صفحه ای هست...لطفاً اگر درباره این مسائل اطلاع ندارین کمی مطالعه کنین...والا خیلی پرستارا میشناسم پاشون به تزریقات باز نشده چرا که آموزش خاصی نمیخواد...البته تو جایگاه خودشون محترمن...هر کسی مهارتی داره 

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
2706